Keeway Strike 125 (2016)

Vlastník callowsick
Vloženo 18.3.2016
Aktualizováno 22.11.2021

Vloženo: 08.08.2016, Uskutečněno: 08.08.2016, Stav tachometru: 2700 km, Zhlédnuto: 15x

motyka je plus mínus zaběhnutá.

od posledního záznamu v deníku se motor ještě o málo uvolnil a použitelný otáčkový pole je od necelejch 4 tisíc na první tři kvalty až do 10.

vzal jsem GPSku a na rovince změřil maximálku - 102km/h při 9 000 otáčkách (víc se to na rovině neroztočilo). Tachometr to asi ještě o deset km/h nadsadil.

jedno napínání řetězu, při 2500km výměna oleje a filtru (Motul 10W-50 + Hiflo 131).

příjemnosti:
spotřeba se motá těsně kolem 3 litrů
motor dostal správně malorážkovej hlad po otáčkách a na malejch silničkách je s ním docela sranda
jezdíme poměrně dost ve dvou - dobře se vejdeme (ale v kopcích je to kurva znát )

nepříjemnosti:
kryt řetězu z tvrdýho plastu chytá při hodně nízkejch otáčkách motoru rezonanci a drnčí...asi místo něj půjde nějakej lepší
ve dvou a s báglem na vejlet jsme se rozdováděli v dlouhejch serpentinách z kopce, kde i Kejva imitovala sportovní jízdu. Několik intenzívních brždění za sebou a kotouč zvadnul. Musel jsem mačkat fakt silou, aby se něco dělo a smradu bylo taky dost

pajapaja (37) napsal 15.08.2016 v 08:51

No konečně někdo,kdo se nebojí ! Hezký počtení,zkušenosti piš dál-dík

• Poslední kapitola

Pohnutí myslí opravdu nastalo a Keeway jsem nakonec přeci jen prodal. Motorka, co nejezdí je jen tichej rukojmí a ani toho místa není nazbyt. Tak jsem ji vzal na její první technickou (nula závad, samozřejmě ;-) ) a

Typ: Prodej
    Vloženo: 22.11.2021
    Uskutečněno: 22.11.2021
  • 2021

Strike se dostal za poslední dvě sezóny do role trochu opomíjenýho bajku. Vloni jsem ho bral ven jen na několik návštěv zubaře v centru, kde je hubená motorka zárukou zaparkování a párkrát jsme to osedlali s ženou na ces

Vloženo: 30.09.2021
    Uskutečněno: 30.09.2021
  • Defekt

Keewayka dostala zjara nový olej 20w50 a při dofukování kol ještě udělala kanadskej fór. Nacvaknu na přední kolo pumpičku a fúúúú ventilek se přetrhnul v půlce... Holt původní čínská duše Kingstone už asi měla dost. Šk

Typ: Oprava
    Vloženo: 21.04.2020