Kawasaki ZR 7 (2002)

Vlastník reeva
Vloženo 11.9.2011
Aktualizováno 29.7.2018

Vloženo: 01.08.2016, Uskutečněno: 24.07.2016, Zhlédnuto: 33x

Klouzání spojky už začínalo být nesnesitelné. V rochlostech nad cca nad 120km/h často klouzala, s baťůžkem i dříve. V zatáčkách to i smrdělo průserem.

Nové díly: Nové lamely EBC (obyčejná korková sada), nové pružiny EBC.
Dán nový olej (stejný - Liqui Moly 10w40 street), filtr ponechán starý. Těsnění spojkového víka athena. A to nejdůležitější!!! nová podložka pod výpustná šroub

Montáž: Spojkový koš OK, spojkové plechy OK (rovinnost neměřena). Těsnění - PRŮSER!! Bylo přilepené a tak se urvalo při sundávání deklu... zdržení 4 dny než přišlo nové.
Průser související: nešlo to nijak moc dobre sundat!!! Škrábal jsem to nožem = rýhy v laku na hraně.
Průser č. 2: nevlastním silikon na motory! Má se tím máznout místo, kde je spára motorů...

Závěr: Spojka spojčí hezky a bez problému. Dopomohlo tomu určitě i řádné seřízení lanka, ač by lanko mohlo být lepší (je skládané z komponentů). Potencionální riziko úniku oleje = nutnio sledovat, případně potěsnit silikonem.

• Multitacháč Daytona Asura

Celkem jsem si dal načas - budíky jsem kupoval před 1,5 rokem... Jakožto dar lidstvu vkládám schéma zapojení budíku do motocyklu (aby se v té prasečině v budoucnu eventuálně někdo vyznal). Schéma v plném rozlišení

Vloženo: 17.06.2015
    Uskutečněno: 17.06.2015
  • Pryč s KCA!

Dlouho očekávaná úprava je zde! Po necelém měsíci od objednání mi z jů-es-ej dorazil "Emissions (PAIR) System Removal Kit". Tak jsem vytrhal ten nesmysl po nádrží, co je dobrý akorát tak na chytání špíny. Kompli

Vloženo: 14.04.2015
    Uskutečněno: 14.04.2015
  • Uklouzli jsme na blátě

Stala se mi na podzim taková zábavná věc :-D Nechtělo se mi otáčet ve slepé uličce, tak jsem to chtěl vzít po chodníku, ale u patníku pod plevelem bylo schované blátičko :-D No jak to asi mohlo dopadnout... :-D Porouče

Typ: Havárie
    Vloženo: 22.03.2015