Cagiva Raptor 650 (2001)

Vlastník Emmette
Vloženo 21.6.2015
Aktualizováno 14.4.2016

Vloženo: 24.07.2016, Uskutečněno: 22.07.2016, Stav tachometru: 44492 km, Zhlédnuto: 8x

Tak po několika měsících parádního lítání, mám opakující se nedostatek. Již na začátku sezóny mě potrápil vyteklý benzín do válce. Po 14denní práci a brigádě jsem se neskutečně těšil na motorku. Takže natěšenej letím do garáže vytahuju a motorku abych ji zahřál a...a nic, moto si po škrtnutí do startéru jen škytne a nic...Jsem od jisté doby zvyklý pod moto pokládat sorbční rohož...jdu se na ni podívat a je fakt žlutá...od benzínu...takže, jak to mám už nacvičené z minula, benzín z nádrže ven, nádrž dolu, voda z chladiče ven, chladič dolu, svíčky ven...benzín z válce ven...sedám do auta a v nevědomosti, jak dlouho to asi teče, kupuji nový olej, filtr, svíčky a KONEČNĚ kohoutek na uzavírání přívodu...Po kontrole hladiny oleje jsem došel k názoru, že olej měnit nebudu, hladina se ani nehla od poslední kontroly, takže jen nastartuju a nechám to běžet do sepnutí sahary a tím ten benzín vypařím. Jak řekli, tak udělali a olej s filtrem mám připravený stranou, nebo až na příští sezónu Kohoutek funguje a ten den jsem najel ještě příjemných cca 100 km. Pak už jsem musel dom

• Povýletní údržba

Dlouho jsem se odmlcel, jednak protoze nemuzu stahnout fotky do PC, a druhak - je zima a mam zazimovano. :-DD Chtel bych navazat na posledni zapis do meho denicku |-) a to tak, ze jsem prakticky hned po prijezdu, a

Typ: Údržba
    Vloženo: 26.02.2017
    Uskutečněno: 26.02.2017
  • Jižní Čechy a 860 km v sedle

S bratrancem (litrový V-Strom) jsme se sebrali a vyrazili Do Jižních Čech. Nakoupili jsme Interkomy F5MC - super věc! A náš cíl jsme vytyčili v Horní Radouni u Jindřichova Hradce, dále Jindřichův Hradec, České Budějovice

Typ: Dovolená
    Vloženo: 08.09.2016
    Uskutečněno: 06.09.2016
  • Tréning

Takže, minulý rok jsme sem házel i výlety, letos to docela flákám a házím sem jen údržbu :-D Aby nevznikla fáma, že je Raptor poruchový, nebo nespolehlivý, musím podotknout, že jezdím po všech čertech :-D O čem se

Vloženo: 13.08.2016
    Uskutečněno: 12.08.2016