KTM EXC 450 (2013)

Vlastník _GAS_
Vloženo 21.2.2014
Aktualizováno 11.5.2015

Vloženo: 17.05.2016, Uskutečněno: 17.05.2016, Zhlédnuto: 10x

Nebudu lhát, disciplína zvaná motocross není (na rozdíl od endura) úplně mým nejoblíbenějším šálkem čaje, snad proto, že mi to při něm příliš nejde.

Nicméně nabídka Husqvarny účastnit se testování nových modelů jen 3 dny po jejich uveřejnění na netu se nedala odmítnout.

Pár snímků najdete níže a krátké video zde:

Na test se můžete těšit... vy víte kde

Za fotky vděčím a děkuji Ivanu Scoob Bezděkovi a Martinu Matulovi z SK.
Povedené ofiko video má na svědomí Miro Lacko přímo z Husqvarny v Balve.

-Jandys- (16) napsal 24.05.2016 v 21:53

Tak tos mě teď dostal chlape Někdy když už to přeženu mám podobné pocity

_GAS_ (21) napsal 24.05.2016 v 11:38

Pánové, děkuji za slova chvály, ovšem na MX trati skutečně nejsem 2x doma.

Nemám takové koule, jako skuteční závodníci, kteří se nebojí mýt plyn na všech skocích permanentně na dorazu.

To, že se mi tu a tam odlepí kola od hlíny, ze mě ještě nedělá MX jezdce.

Enduro, to je kategorie, kde se cítím přijemně a v bezpečí.

A slovy Guy Martina: "Jakmile slyším zvuk motocrossové mašiny, cítím pach nemocniční dezinfekce..."

-Jandys- (16) napsal 19.05.2016 v 15:14

Gasi že prý nejde,komu to chceš tady vykládat Co ty skoky a ta palba na fotkách,parádní svezení a ještě lepší fotky Však Mann,níže pode mnou o tom taky ví své,jak mě na BIGovi fotil a říkal hopni ještě támhle a nebo tohle projeď to bylo dobrý Tobě nemusí fotograt nic říkat,ty pózuješ už v letu

Mann (1565) napsal 19.05.2016 v 12:52

Nechtěl si napsat v Blavě /Bratislava/? Kolik lidí by taková možnost vyzkoušet si nové strojky potěšila a jestli jim to jde nebo ne by mnozí vůbec neřešili Já teda asi jo , poněvadž bych měl obavu, že by mě to mohlo katapultovat z trenclí Ale od děvčat jste hvězdičku dostali, od koleček se vám prášilo pěkně tak jaképak NEJDE

_GAS_ (21) napsal 19.05.2016 v 10:35

Díky.

I když vlastní test bude až v MH, tohle jsou jen fotky z místa konání.

owenovic (12) napsal 18.05.2016 v 20:48

Suprovní testík.

• Vedra se tráví nejlépe za řidítky

Lepší než se plahočit na koupáku je podle mého názoru, zaplavat si ve svém potu pěkně ve stupačkách. :-) Jojo, i v Rumunsku je vedro zalknutí... https://www.youtube.com/watch?v=fPT9zmWLh9Q

Vloženo: 20.07.2017
    Uskutečněno: 20.07.2017
  • Po práci je to nejlepší...

S přáteli jsme si dali odpolední dýchánek v podobě 2 mth a k dokonalosti to mělo velice blízko. Klídek, teplíčko, nikde ani noha, nikde ani ruka. Jízda ve všední den má prostě své kouzlo.

Vloženo: 29.03.2017
    Uskutečněno: 29.03.2017
  • Výjezd Barchánek poprvé v roce 2017 a lesem

To je dost, žes nás taky vyvezl... Ano, zatímco v loňském roce jsem sedlal především služební Husku FE350 a EXC vlastně prostálo sezonu v garáži, letos již mělo příležitost protočit drapák na některých více, či méně o

Vloženo: 08.03.2017
    Uskutečněno: 08.03.2017