Jawa 350/639 (1991)

Vlastník boek
Vloženo 28.8.2008
Aktualizováno 29.5.2012

Vloženo: 08.04.2009, Uskutečněno: 05.04.2009, Stav tachometru: 24171 km, Zhlédnuto: 2x

Konečně jsem vyměnil ztvrdlé a sjeté gumy za Metzeler ME 22,ten rozdíl v jízdních vlastnostech je užasný.Jen jsem si nechtě při demontáži cvakl duši.. no stává se i v lepších rodinách Kyvná vidlice dostala nové vložky z metaloplastu a hlavně se daly tam kam patří, machr co je dával přede mnou je dal místo na vnější díly na ten prostřední, kde nemají žádný význam a navíc brání promazání vazelinou .. já si říkal, proč je ta kyvka pořád tak volná,trošku jsem si zanadával ale už mě to přešlo.Větší šok byl když jsem sundal kryt řetězu, vysypal se "šmelc" a já se divím, že ten řetěz nepraskl dřív.Ve čtvrtek si naštěstí jedu na Vsetín pro nový.
Já vím, někdo namítne, že jsem si to měl projít vše hned jak jsem to koupil než jsem někam vyjel ale myslím, že uplně vše zkontrolovat stejně nejde, aspon ted budu mít přehled, kdy co.

• Historie se opakuje

Po zdařilém Slovinsku jsem chvíli jezdil na kole at mám změnu ale horko které bylo mě nastartovalo vytáhnout kobylku a vyjet se okoupat, musím říct, že před plánovanou cestou do Starého Týna na VSJ to byl hodně dobrý náp

Typ: Oprava
    Vloženo: 29.07.2013
    Uskutečněno: 21.07.2013
  • Podívat se na moře - Slovinsko

O tom že jsem si udělal výlet do Slovinska jsem už napsal, přesněji pokusil se napsat cestopis. Bylo by zbytečné se k tomu dál rozepisovat, snad jen že se cesta opravdu vydařila a už ted mi škube rukama si na kobylce vyj

Typ: Dovolená
    Vloženo: 29.07.2013
    Uskutečněno: 01.07.2013
  • Dolní Vítkovice - Landek Park - Jawa vyjížďka

Společná vyjížďka a malé setkání VSJ, odstartovalo ve Frýdku Místku na parkovišti OBI, nepočítal jsem to ale cca 12-15 Jaw se sešlo, po uvítacím ceremoniálu (nazdááár, nazdááár, .. ) se vyjelo do areálu Dolní Vítkovice,

Vloženo: 18.06.2013
    Uskutečněno: 15.06.2013