TM Racing Enduro (1998)

Vlastník fallen
Vloženo 8.2.2008
Aktualizováno 22.2.2009

Vloženo: 30.03.2008, Uskutečněno: 30.03.2008, Zhlédnuto: 5x

Po vcerejsim i dnesnim zborenim se u jednoho anonymniho HYPER bahnaka jsem si rikal, ze dneska budu jen lezet s hadrem na cele.
Nicmene slunce se zacalo vkradat dovnitr, dopoledni spanek me posilil, stejne jako obidek a tak jsem odpoledne zase valil do garage.
Pocasi jeste hezci nez vcera, takze vsude spousta lidi. Obstastnuji cele mesto svym MX ladakem a plizim se ven z mesta, klickujice mezi maminkami s kocarky.
No, tak si lehce jedu do lesa jako vcera po cesticce. Podjizdim dva spadle stromy a valim dal. Kdyz tu vidim starsiho pana s klackem a mladsi slecnou. Jakozto slusne vychovany chlapec jsem podradil a proletel kolem nich samozrejme po zadnim. Uz v tu chvili jsem vedel, ze cesta je slepa a pojedu kolem nich zpet.
Nastesti objevuju cestu kterou jsem vcera prehlid. Hodne sutru, tak jedu pomalejc a v zapeti vidim strom pres cestu a na objeti si netroufam... Takze otocka a modlim se aby lidi byli pryc. Nejsou.
Pan s klackem stoji presne kde jsem ho videl naposledy. Uz z prvniho pohledu je mi vse jasny. Mirim ze ho objedu zleva, zastupuje mi cestu, snazim se ho objet zprava, chyta me za ruku. Tak sem azstavil, motor bezi. Poznavam ze je to mestak kterej mi daval dejchnout v hospode mesic pred 18kama.
On: Sundej si to! ukazuje na helmu
Ja: Ne.
On: jde se mi podivat na znacku.. Co tady delas?
Ja: Radim a davam plnej.
On: Chyta mi vidlici a strka me z motorky, na posledni chvili chytam pravou nohou.
On: STUJ! Co tu delas?
Ja: Jsem zabloudil.. hledam cestu.
On: Jo zabloudil.. a kam jedes?
Ja: Do Osek..
On: Tudy jo? ironickej usmev
Ja: To asi jedu blbe, co?
On: Jde za me
Ja: Otacim se co mi chce udelat
On: No jed...

Cimz mi teda zkazil naladu, takze jsem jel domu. A v garazi koukam ze jsem dneska hodne podtacel, ponevadz mi trochu oleje caklo z laufu.
Jinak to byl uz muj ctvrtej konflikt s partickou od MP, takze po me asi jdou

patt22 (0) napsal 04.01.2011 v 23:28

Pecka

• Toz jezdim tak prechodne jednou za 14dni. Mam problemy s garazovanim uprostred mesta a hlavne bez vody, takze TMka podle toho vypada. Spina moc nepomohla uz nacatejm vidlim takze jsem to vcera sundal a dal je na repas at

Typ: Oprava
    Vloženo: 25.05.2008
    Uskutečněno: 25.05.2008
  • 13.4. Nedele Slovo dalo slovo a tak jsem si pujcil karu, favo s kouli a vydal jsem se do Ckyne za Hajprem a jeho KTM. Plizim se krajinou a co vterinu kontroluju TMku ukurtovanou na kare. 300m pred cilem, me napada ze t

Vloženo: 15.04.2008
    Uskutečněno: 15.04.2008
  • 29.3. Prvni projizdka! Luxusni dve hodiny v paradnim pocasku. Po pulhodince sundavam vrstvy obleceni a na konci toho mam tak akorat a to jsem jezdil jen zajizdeci kochacku. Spousta peknych pohledu do prirody a tak pohodi

Vloženo: 30.03.2008
    Uskutečněno: 30.03.2008