KTM EXC 200 (2007)

Vlastník Sally06
Vloženo 14.2.2015
Aktualizováno 19.3.2016

Vloženo: 09.12.2015, Uskutečněno: 09.12.2015, Zhlédnuto: 11x

Po testu na Beta RR 300 2013 jsem zjistil, že EXC 200 je motorka vyrobená přesně pro mě. Její malá stavba a výška po snížení je úžasná a dohromady to dává zuřivého fichtla, kterej se dobře vodí. Klasické výjezdy co znám jsem tento rok vyjel všechny i za mokra a méně přiznivých podmínek, protože jsem od dubna do října nejezdil, tak vlastně testováno jen za sychravého počasí i když bylo tento rok rekordně tvrdo a sucho. Na EXC jsem vyjel i takové výjezdy, které jsem dal třeba jen jednou za život a jen za sucha jinak to nikdo nevyjel nikdy, jen za sucha. Po haluzi jsem to vyškrábal a to tam ještě byl strom kterej se musel objet, byl dost vysoky a ještě ze šikma a v takovým krpálu by ho přeskočit nešlo ani za sucha, z toho mám největší radost. Byla to haluz, ale od té doby ty opět nikdy nevyjel. Další domácí výjezdy šli poměrně hodně lehce. Po 4 vyjížďkách jsem na EXC už uměl a měl ji přečtenou a přesně věděl co po mě chce do jakého výjezdu, takže už to byla pouze jen zábava s rohlíkem na ústech a kam jsem se podíval, tam jsem vyjel.
Opravdový test byl pro mě (podle mě s profíkem) v jeho lokalitě. Neskutečně mě to bavilo! Poprvé co někdo jezdil přesně to co se mi líbí. Jen samé brutální výjezdy a samé mrdačky mezi kameny v hodně dlouhých potocích apod. Výjezdy byly neskutečné a nikdy jsem si nemyslel, že to jde takhle vyjet. Kámoš jel na EXC 300 a jel na dvojáka, ale šplhal skoro na volnoběh nahoru. Povrch byl neskutečně sypký a kamenitý, ale šplhal jak kamzím všude, jen se mu odvalovalo kolo přes ty kameny v tom měkým jehličí. Já jsem tohle nedokázal. Jezdil jsem za 1 a to šlo vidět, že jsem byl pomalý a dvojka to neutáhla, když jsem zabral za plyn, tak jsem se uhrabal. Skrátka by mi pomohlo dát o 3 zuby menší rozetu a možná by mi to šlo. Každopádně se tam chci vrátit a zkusit to znovu!
Dále byl nikdy nejetý a neskutečně dlouhý, příkrý, hódně kamenitý a listnatý výjezd. Kameny nešli pod listím vůbec vidět. Naráz se to vyjet nedá! Jsou tam takové dva plácky jako mezi přistání. Dostat se na ten první bylo skoro nemožné! Až jsem se tam vydrápal, tak jsem byl zralý jet domů bez sil. Do druhé mezi patra to šlo, ale do třetího až nahoru to prostě nešlo ani za boha. Nakonec mi bylo od diváků nahoře řečeno, proč nejedu tam tudy, že tam jeli taky a že to tady kde chci jet já nejde tak jsem řekl díky chlapci, že jste mi to řekli až po půl hodině se mrdání tam kde jsem si myslel, že jeli oni Musím říct, že poprvé v životě jsem si chtěl nablít do přilby! Naprosto bez sil vyčerpaný, tak jako nikdy v životě jsem to teda vydržel, ale (kámoš profík) by si dal znova v kuse a rychleji celou vyjížďku znova). Poznal jsem naprosto jinej level a budu se ho snažit držet

xfany (0) napsal 22.12.2015 v 19:07

Ty kraso

• samo domo 2 startpáka

Nezbývalo mi nic jinčího než si vyrobit startpáku. Už jsem ji koupil vařenou s motorkou, ovšem nevydrželo to nic. Myslel jsem, že to vařil nějaký nezkušený a byl to studeňák, ale ukázalo se, že i dobrý svářeč co to vařil

Typ: Oprava
    Vloženo: 04.05.2015
    Uskutečněno: 30.04.2015
  • samo domo prácička

Tak jsem si urobil samodomo kryt kolínka výfuku a montážní sadu na bástry. Nic jinčího mi totiž nezbývalo. Než dát 600,- za kryt kolínka a 800,- za montážní sadu, tak jsem si to raději vyrobil. Sice to není, tak lehké ja

Vloženo: 10.03.2015
    Uskutečněno: 07.03.2015
  • První ostrý test

Sedlo konečně pošité a parádně snížené. První motorka co opravdu jede a já s ní dosáhnu normálně na zem :-D a ještě k tomu je lehká. Když pominu, že jsme se i dnes brodili dost sněhem, tak jsme dali bych řekl jedny z nej

Vloženo: 01.03.2015
    Uskutečněno: 01.03.2015