Cagiva Elefant 750 (1994)

Vlastník Hery22
Vloženo 6.1.2013
Aktualizováno 19.4.2024

Bosna, Maďarský Balaton a problém v Rakousku

Vloženo: 30.07.2015, Uskutečněno: 18.07.2015, Stav tachometru: 70162 km, Zhlédnuto: 9x

Motodovolená část 3.
V Černé Hoře se mi rozsvítila kontrolka dobíjení, ale motorka pořád fungovala, takže jsem to neřešil, jen jsem raději jel bez světel.
Z Černé Hory jsme přejeli do Srbské republiky, federaci Bosna a Herzegovina(neplést se Srbskem) tam nás přivítala několika kilometrová štěrková cesta, jelikož nejspíš byla cesta v opravě, takže mí kolegové na silničních motorkach moc radost nemeli
Jeli jsme přes Sarajevo do Jajce, kde jsme přespali a druhý den jsme se jeli podívat na vodopád.
Další den jsme jeli na slavný Balaton . No nevím, co tam ti němečtí důchodci mají, fakt tam nic zvláštního není, tak jsem si tam dal v restauraci alespoň maďarskou polévku Halasle.
Další den měl být můj poslední na ceste, alespoň jsem si to myslel, jenže baterka byla proti, a to byl problém, jelikož je v Rakousku v neděli vše, kromě pár benzinek zavřeno. ÖAMZ chtěl jen za příjezd 120eur. Parťáci se na mě naštěstí nevybodli, a tak jsme raději zůstali přes noc u jezera Neusiedler See, kde bylo komárů jak někde na Sibiři. Druhý den, protože bylo pondělí, jsme v Mönchhofu našli prodejce a servis Autohaus Kirschner, kde mi baterku dobili a tak jsem se z kolegy rozdělil, protože jeli dál na Brno a já na Bratislavu. Když mi baterku nabijeli, tak mi paní udělala kafe a nabídla džus a servisaci si se mnou pokecali, sice německy umím ze školy jen par slov, ale rukama a nohama se člověk opravdu dorozumí kdekoliv Jeden že je ze Sarajeva a utekl před válkou, jmenoval se Boris a druhý, ten mladší že je ital a taký jezdí na motorce, kawasaki. Když byla baterka dobita, tak za to nic nechtěli, a to jsem měl strach, že když jsem v Rakousku, tak si za to řeknou balik
Domů jsem to měl ještě 400km, ale baterka to zvládla.

Až na to dobíjení to byla úspěšná motodovolená, ale i ta porucha k tomu motocestování patří, obzvlášť pokud jezdite na 21 starém italském motocyklu.

Celkově za dovolenou najeto 3350km

• Chvíle dopoledního volna

Měl jsem dopoledne volno, děti s babičkou a dědou, manželka mi zabavila skútr, jela na něm do práce, a tak mi nezbylo nic jiného, než se jet projet na slonovi :-D Projel jsem se jen tak u nás po Prajzské, s tím, že js

Vloženo: 03.08.2022
    Uskutečněno: 03.08.2022
  • Kontrola chalupy

Po delší době jsem vytáhl nejen slona z garáže, ale i ženu na motorku, pár let nejela (děti, práce...) Jako záminku na projížďku jsme si dali zkontrolovat, jak nám postupujou dělníci se střechou na naší chalupě. Trasu pr

Vloženo: 11.09.2021
    Uskutečněno: 11.09.2021
  • Slovensko, Ukrajina

přidám pár fotek z mé letošní cesty na Ukrajinu, které fotil kolega, než jsme se v Mukačevu rozdělili a každý jsme si pak jeli svou cestu, já dál do Zakarpatské Ukrajiny a oni zpět na SK

Typ: Dovolená
    Vloženo: 20.10.2016