Harley Davidson FXDX Dyna Super Glide (2003)

Vlastník Špóna297
Vloženo 8.4.2014
Aktualizováno 1.10.2015

Vloženo: 21.07.2015, Uskutečněno: 18.07.2015, Stav tachometru: 4680 km, Zhlédnuto: 33x

Vienna Harley Days 2015

Věděl jsem už od první zmínky o této akci, že tam CHCI.. bylo potřeba jen domluvit babičku na hlídání dětí a mohli jsme s Vendulkou vyrazit… Jet sám se mi nechtělo a proto jsem pravidelně bombardoval kamaráda Bentleyho, ať vyjede s Luckou a setkáme se ve Vídni..
To že si borec z Budějic a pasr ze štatlu budou rozumět víc než je normální, může být pro mnohé překvapením...s někým si prostě sedneš hned.. s někým nikdy.. Když jsem Bentleymu asi po šesté poslal odkaz na akci i s odkazem na ubytování a odkaz na ubytování a odkaz na ubytování…. itinerář, místo srazu před Vídní, adresu, GPS souřadnice, číslo židle a směr větru… bylo nasnadě, že se FAKT potkáme

A tak konečně přišel ten den.. sobota 18.7.2015.. klasicky jsem se těšil celou noc, takže 4 hodiny spánku musí stačit… Motocykl nabalen na cestu, naleštěn jako vždy a před osmou hodinou ranní, jsme se rozloučili s dětmi a tradá nach Vienna Propojení intercomu a GPS v telefonu fachčilo, takže jsme se po 10hod u McDonaldu v Korneuburgu setkali.. (OK, jednou jsem neodbočil, jak jsem měl Přivítání vřelé, kafe studené, cookies drobivé, kecy vtipné – klasika, jako vždy..

Vyrazili jsme po chvilce do Vídně.. Chtěli jsme se zúčastnit PARADE RIDE.. Bylo brutální vedro, ale chtěli jsme to zažít …do půl hodinky jsme se už blížili k Prátru, kde celá akce probíhala.. Vjezd volný účast na „spanilce“ zdarma, ne jak v práglu.. organizace skvělá, bambilion motocyklů a nějaká ta motorka projeli jsme na konec fronty – dlouhý zastup… jsme si mysleli… než se o hodinu později vyjelo, byli za námi tak 2km dalších strrojů !!! wow.. to nejde popsat..

Po prohlídce okolních strojů a poslechu přijíždějících jsme věděli, že strach z nehomologovaných laufů není na místě… burácelo to všem a některým i víc přehlídka různých motocyklů, z nichž některý, připomínali spíš umělecký díla, byla zajímavá… procházející rajdy s umělýma dudama a bottoxem napuštěným ksichtem, byly taky zajímavý… ale byli jsme i s polovičkama, tak jsme se z Bentleym dívali jenom po očku… : „ ty voleeee, ona je v tom koženým na vostro?“, „ sleduj ty větve..“ „ Tahle je nemladší z naší RAF výsadkové skupiny…. „ a mnoho dalších duchaplných hoven z nás lezlo… Zatímco naše ženy protáčeli bulvy a hrozně je „bavilo“, jak jsme si fotili všechny stroje a potajmu baby…

V 13hodin přesně se celá ta několik km dlohá přehlídka těch nejlepších strojů dala do pohybu.. Vyjeli jsme z Pratru po Ringstrasse na vnitřní okruh Vídně.. Policie uzavřela všechny křižovatky a mávali nám všem a natáčeli si nás na telefony stejně jako tisíce lidí okolo trasy… připadali jsme si, že jsme vyhráli NAGANO …takovej hřejivej pocit, že se člověk stal součástí něčeho většího ; užili jsme si to, holky natáčeli a fotili a my jsme se snažili to nepoložit, nespálit spojku, neutavit klakson a mávat všem co mávali nám ! Bylo vedro jako svině, ale šlo to zvládnout… po návratu před Prater jsme zajeli k hotelu, který byl od Prátru vzdálen asi 100m, což se ukázalo jako výhodné.. (k počtu heinekenů).. osprchli jsme se a hurá zpět na akci… Stánky s oblečením, příslušenstvím, koženým a jiným zbožím jsme vzali útokem.. nášivka a odznak muší bét ! …hlavně něco dětem ! (tuhle větu jsem řekl tak 78765x) nakonec jsme ty trička sehnali
V tom vedru do nás ty Heinekeny za 4,30 euro padaly jak němci do krytu… no co se dá dělat …“dáme kuře?“ ..stalo se oblíbenou frází… …Holky s námi statečně drželi krok ve vykládání si… Mám pocit, že jsme si prokecali díru do hlavy… ale skvěle jsme se bavili… Zatímco probíhali koncerty různých kapel, my jsme si jeli to svý… bla bla bla bla bla – Heineken- bla bla bla bla – Heineken – bla bla bla – Heineken tolik jsem se nenasmál už dlouho! Holky řešili děti, porod, tělisko a my motocykly, ostrou vačku, kozy, větve..
..Kolem půlnoci jsme dostali rozkazem, že se jde na hotel a po pravdě už nebyla síla ani odporovat

Ráno na snídani jsme se nafutrovali a hurá zpět do Prátru omrknout nově přijíždějíci Custom bikes… Pokoupit, co ještě chybělo a po poledni vyrazit k domovu… Rozloučení vřelé, moc jsme si to užili a se skvělými lidmi o to víc. Díky Bentley a Lucko, musíme takových akcí spáchat víc!

SONY (2) napsal 21.07.2015 v 23:04

asi dobrá akce

• Sezóna 2015

Rok 2015 se nachýlil, tak nastal čas na ohlédnutí za sezónó.. Letos ve své druhé sezóně na Harykovi jsem najel celkově 8451 km (z čehož cca 700 bylo na tatovo/bráchovo Elektře). což oproti 5ti tisícům v r.2014, je za

Typ: Údržba
    Vloženo: 10.12.2015
    Uskutečněno: 10.12.2015
  • Zakončení sezóny Liberec

„Lóčení se sezónó“ Liberec 2. 10. – 4. 10. 2015 Hned poté, co Kuba Flinta vytvořil na tom zpropadeným ksichtomrdu událost o sjezdu „Ízyrajdrů“, začal jsem vymýšlet f

Typ: Sraz
    Vloženo: 06.10.2015
    Uskutečněno: 03.10.2015
  • b&Ch.cz setkání

Zdarec.. partyja z Práglu, Budějic, Semil a ostatní menších obcí :-DD se dohókli na setkání příznivců stránky bobber&chopper.cz na FB a vyrazili v pátek 12:6. do Písku, kde pokecali a popili a psychicky se připravili na

Typ: Sraz
    Vloženo: 15.06.2015