Yamaha FZS 600 Fazer (2001)

Vlastník funes222
Vloženo 3.6.2014
Aktualizováno 3.6.2014

Taková malá relaxační vyjížďka

Vloženo: 06.07.2015, Uskutečněno: 06.07.2015, Zhlédnuto: 1x

Konečně jsem se letos dostal na slušnou vyjížďku. Od rána jsem měl náladu pod psa a tak když se rozešly mraky co vyhrožovali deštěm,tak jsem vyrazil. Foťák jsrm s sebou ani nebral. Vůbec jsem neměl představu kam vlastně pojedu. Prostě jsem si potřeboval vyčistit hlavu. Po pár stech metrech už jsem věděl,že to bylo to pravé a začal jsem si jízdu vychutnávat.A úplně samozřejmě mne to táhlo na Vysočinu. Projel jsem Nyklovice směrem na Sulkovec. Z kopce nad touto vesnicí je nádherný rozhled. No nezastavit je hřích. Ani jsem si neuvědomil,že mám v kapse mobil,že bych mohl fotit. Pak jsem jel do Jimramova. Dal jsem si oběd samozřejmě hodně pití a jel jsem na Mílovy.Rybník u hotelu Devět skal byl v obležení. Cestou jsem potkával spousru motorek. Je to takový fajn pocit,že tě zdraví někdo kdo tě ani nezná a vlastně ani neví jak vypadáš. Inu motorkáři jsou jedna veliká rodina. Já vím,že by tu měli být fotky,ale mě se prostě fotit nechtělo. Jediným cílem bylo provětrat hlavu po doslova pracovním maratonu. A to se povedlo. S pohodovou náladou jsem se vracel skoro stejnou cestou domů. Motorka nemusí být jen adrenalin,ale i pohoda,klid relax prostě paráda. Vám kteří to čtete a chybí vám fotky doporučuji jedno. Jeďte tam taky. Stojí to za to

Wildaja (44) napsal 07.07.2015 v 15:10

Ahojky . Omrkla jsem tvoji cestu přes Vysočinu a máš pravdu .
Tahle panoráma mi mají co říci a navíc mám pár info i od kolegyňky z práce o hotelu Devět skal a dohledala jsem si i Milovský rybník... je tam kemp . Tak děkuji za tip .
Třeba si tam pojedeme provětrat hlavu taky .

• Nežij vteřinou 2

A přece mám alespoň dvě fotky z mobilu.Málem jsem na ně zapomněl ;-)

Typ: Sraz
    Vloženo: 11.06.2014
    Uskutečněno: 07.06.2014
  • Nežij vteřinou

Parádní akce v Ostrově u Macochy!!!Víc jak tisíc motorek mluví za vše. (y) Malá perlička.Potkal jsem se tam se pracovníkem ostrahy brněnského nádraží.Říkal že je tam omylem.Že jel na projížďku a policajti ho nekompromisn

Typ: Sraz
    Vloženo: 11.06.2014