Harley Davidson FXDX Dyna Super Glide (2003)

Vlastník Špóna297
Vloženo 8.4.2014
Aktualizováno 1.10.2015

Vloženo: 01.06.2015, Uskutečněno: 01.06.2015, Stav tachometru: 2418 km, Zhlédnuto: 26x

Tak jsme se dočkali i letos… Dorazil k nám kamion nacpanej harykama až po střechu  Harley on Tour 2015. Jako každý rok si mohl každý, po předchozím objednání, projet jakýkoliv Harley z 23 letošních modelů.. Loni jsem se musel svézt na ikonickém FatBoyi a letos jsem měl v pácu RoadKinga.. Je to motocykl s velkým M.. motor 103 inch..čili okolo 1690ccm, 6tikvalt a v plné polní.. ( ty bágly chcu!!!)
Po podpisu u prezence a vyřízení všech formalit jsem se Já, můj kámoš Adam a ještě Norm Lacombe (jeden z trenérů Komety) připravovali na jízdu.. Když jsme vyrazili, tak mě přece jen trochu zamrzela absence toho správného „soundu“ – tovární výfuky, fakt nejsou slyšet :-/ trochu nezvyk.. Norm na Fatboyi přede mnou trochu bublal, ale „můj“ Rouďas ….no vysavač Můj stroj měl najeto cca 2500km a bohužel na řazení byla necitlivá noha předchozích jezdců z celé Evropy znát.. Na řazení Pata-špička se zvyká rychle – ale ty rany?! To moje Dyna je proti tomu swissclock.. Zátah motoru mě potěšil víc.. vyzkoušel jsem i tempomat.. docela intuitivní ovládání… Rouďas je velkej mastodont, těžiště je víc vepředu než u mé Dajny.. ale jelo se mi parádně… na delší štreky super! Ale na ty moje okolokomínovky, město a kratší trasy by to nebylo to pravé ořechové… Norm jízdu na Fatboyi lakonicky zhodnotil: „ …fuckin´ awesome“ a Adam byl na streetBobovi taky spokojenej.. sic mu vítr roztahoval vanilky jak koc na gyndě při jeho výšce mu byli větve „ApeHangery“ akorát
Díky Harley-davidson Brno, bylo fajn se potkat s pár známými, rád jsem se viděl s Dydym.. Vypadá, že to bude mít drahý… jeho drahá Draha totiž Sportster sama osedlala ..a vypadala spokojeně

Tak zas příští rok, zdarec

bowden (1) napsal 03.06.2015 v 19:49

Pěkný to bylo a drahá Draha už není drahá, protože XL 1200T nechce, nýbrž je na ni moc drahé

• Sezóna 2015

Rok 2015 se nachýlil, tak nastal čas na ohlédnutí za sezónó.. Letos ve své druhé sezóně na Harykovi jsem najel celkově 8451 km (z čehož cca 700 bylo na tatovo/bráchovo Elektře). což oproti 5ti tisícům v r.2014, je za

Typ: Údržba
    Vloženo: 10.12.2015
    Uskutečněno: 10.12.2015
  • Zakončení sezóny Liberec

„Lóčení se sezónó“ Liberec 2. 10. – 4. 10. 2015 Hned poté, co Kuba Flinta vytvořil na tom zpropadeným ksichtomrdu událost o sjezdu „Ízyrajdrů“, začal jsem vymýšlet f

Typ: Sraz
    Vloženo: 06.10.2015
    Uskutečněno: 03.10.2015
  • Vienna Harley Days 2015

Vienna Harley Days 2015 Věděl jsem už od první zmínky o této akci, že tam CHCI.. bylo potřeba jen domluvit babičku na hlídání dětí a mohli jsme s Vendulkou vyrazit… Jet sám se mi nechtělo a proto jsem pravidelně bomb

Typ: Sraz
    Vloženo: 21.07.2015