SYM Orbit 125 (2014)

Vlastník PROOF
Vloženo 2.4.2015
Aktualizováno 2.4.2015

Vloženo: 24.05.2015, Uskutečněno: 24.05.2015, Stav tachometru: 1800 km, Zhlédnuto: 24x

Sobota 24.5. Již delší dobu se chci podívat na bunkry u Odolova a jelikož jsem potřeboval koupit USB nabíječku do 12V zásuvky co jsem včera namontoval , tak jsem se rozhodl že se tam dnes podívám a zároveň vyzkouším jak zásuvka funguje. Cesta do Odolova vede krásnou krajinou a na SYMU jsem si ji pěkně vychutnal. Jediné co trochu kazí zážitek je cca 3km úsek silnice z kočičích hlav v obci Malé Svatoňovice což také SYMU nejde moc pod vousi. V Odolově mě příjemně překvapilo že pomník sovětským vojákúm včetně děla nikdo neponičil a ani ho nenatřel na růžovo. Pak jsem se šel ještě mrknout k pěchotnímu srubu T-S 26 kde je také muzeum které však bylo zavřené. Cesta domů proběhla v pohodě a jelikož jsem ještě chtěl kablíky pod budíky zatlumit molitanem a zároveň se podívat jak tam jsou poskládané , případně jejich vedení upravit , tak jsem zajel do garáže a pustil se do díla. Rozebrat kapotáž budíkú šlo snadno a vzhledem k tomu že kablíky jsou poskládané celkem dobře, jsem pouze kosmeticky upravil jejich vedení a zatlumil je molitanem. Chtěl jsem už kapotáž přimontovat zpátky když jsem si všiml že je uchycení přední brzdy na řidítkách trochu volné a tak jsem ho zkusil dotáhnout což se mi nepodařilo. Po chvilce zkoumání jsem zjistil že spodní šroub objímky tam nějaký žlutý soudruh z Číny napral přes závit . Jestli v tu dobu šel někdo okolo mé garáže tak musel slyšet hrozný řev a salvu nejhorších nadávek které znám i neznám. No asi po 15 minutách se mi tep vrátil k normálu , závit jsem přeřízl závitníkem což dopadlo dobře a konečně jsem mohl objímku dotáhnout. Tak a teď už jen naplánovat další dobrodružství.

• 17 000 Km

Tak jsem po delší době zpět. Skútřík jede pořád suprově a nebýt malé nehody kterou způsobil jistý bodavý hmyz a následné několikaměsíční rekonvalescence , byli by mé dojmy jen a jen pozitivní . No alespoň jsem si ověřil

Vloženo: 05.11.2019
    Uskutečněno: 05.11.2019
  • Kemp Kacanovy

Pátek až Něděle 5. - 7.6. Se švárou jsme se přes nejhezčí letošní víkend rozhodli vyrazit do nějakého kempu a trochu relaxovat koupáním a dobrým pivem. Nakonec jsme vybraly kemp Kacanovy v srdci Českého ráje. Je to malý

Typ: Dovolená
    Vloženo: 08.06.2015
    Uskutečněno: 05.06.2015
  • Montáž zásuvky 12 V

Pátek 22.5. Dnes jsem konečně pokoupil všechny potřebné součástky u nás v mototechně a zamontoval zásuvku 12 V. Musím říct že míst kam jde v úložném prostoru nainstalovat není moc a chvíli mi to dalo než jsem našel jedno

Vloženo: 23.05.2015
    Uskutečněno: 23.05.2015