Yamaha TDM 850 (1997)

Vlastník Tomas-TDM
Vloženo 9.2.2015
Aktualizováno 18.5.2015

Vloženo: 18.05.2015, Uskutečněno: 18.05.2015, Zhlédnuto: 6x

Přišel den, kdy si TDMku odvezl nový majitel. Celkem dojemné, co si budeme povídat, po devíti letech to je jako loučení se starým kamarádem, který odjíždí na druhý konec světa. Tak ať to dobře jezdí a dávej na ni pozor.
TDMka se na ten den vyparádila do kompetní výbavy a moc jí to slušelo.
Mezitím se v garáži usídlila nástupkyně, pro kterou jsem si v hlavě přichystal zase trochu jiná dobrodružství.

Boox (3) napsal 25.05.2015 v 14:34

Je to bezvadný stroj. Dobře jsi se o ní staral a rád v tom budu pokračovat. Jezdí bezvadně. Samozřejmě jsem nevydržel a mám najeto již cca 60 km Supr zážitek z jízdy. Jen si budu muset zvyknout na ty dva válce.

• Balkán 2014

Závěrečná dálková cesta s mojí milovanou TDMkou, na které jsme oslavili její šedesátku (y) a dodávám, že při jejím stálém pevném zdraví. DÍKY!! :-X Druhým účastníkem výpravy byl tradičně Honza na BMW. Čekám, že Honz

Uskutečněno: 03.08.2014
  • Moto Adriatico 2013

Další z dovolených, s Honzou, Lacem a Vaškem. Celý krásný Honzův cestopis ZDE . Takže sem jenom telegraficky: GaPa, Oetztal, Garda, Toskánsko, Capo Imperatore, trajekt Ancona-Split, Mostar, Bohinj, Murau, domů. Krásné lé

Uskutečněno: 04.08.2013
  • Pyreneje a západní Alpy 2012

Desetidenní cesta s Honzou, zevrubně a poutavě popsaná TADY . Krátce: přes Alpy do Janova, trajekt do Barcelony, přes Pyreneje, Provence a celé západní Alpy zpátky.

Uskutečněno: 01.07.2012