Kawasaki ZX-6R Ninja (2004)

Vlastník NaughtyFrog
Vloženo 30.9.2014
Aktualizováno 28.12.2016

Vloženo: 09.05.2015, Uskutečněno: 08.05.2015, Zhlédnuto: 9x

08.05.2015
Sezonu máme na začátku , dnes prima den, sluníčko, spousta kilometrů a nějaké aktuálnější jarní fotečky . Jak jinak než v zatáčkách, na tomto Sice už bylo navečer a nebylo to ideální na focení (prý) ale pampelišky už by na mě dlouho nečekaly Takže děkuji šikovnému fotografovi Trochu jsme si se Žabičkou pojezdili abychom se dokonale sehráli. Nejsme spolu ještě moc dlouho, takže máme ještě velké rezervy . Žabička potřebuje trochu jiné obutí a já víc tréninku Budem se snažit to trochu vylepšit, hlavně já ...a teď na to bude ještě spousta, spousta času ...takže Všem kteří si to tu přečtou a shlédnou a vůbec všem...krásné počasí ,dlouhé léto a kolama dolů

NaughtyFrog (0) napsal 09.05.2015 v 10:36

Dík ano, sezona už je 2 měsíce

Gahan37 (11) napsal 09.05.2015 v 10:22

sezona je už 2 měsíce...hezké fotky

• Něco málo z uplynulé sezony

Rok se nám blíží ke konci, tak chci zaznamenat aspoň něco málo z letošní krásné sezony :-) , mimo okruh jsem toho moc nenajezdila, ale v Mýtě jsem si to užila naplno (y), jelikož příští sezona je pro mě pravděpodobně ve

Vloženo: 11.12.2016
    Uskutečněno: 07.08.2016
  • Letošní poslední kroužení

Poslední letošní kroužení v Mýtě :-) ,které jsem si opravdu užila :-) ...a s kompletním servisem (y) , byl svátek a ráno 5°C, tak jsem si říkala, že tohle bude asi o ničem, mrzly mi ruce už po cestě na okruh :-D , ...ja

Vloženo: 07.10.2015
    Uskutečněno: 28.09.2015
  • Výročí

Tak dnes máme výročí :-) přesně před rokem jsem si tuhle krásku přivezla |-) , za ten rok jsem jí trochu vymazlila ale i trochu potrápila :-$ Dostala před pár dny "nové" obutí (y) . Pořídila jsem si " lepivky " Pire

Vloženo: 13.09.2015
    Uskutečněno: 13.09.2015