Aprilia RSV 1000 R (2004)

Vlastník Teddy_NB
Vloženo 10.9.2014
Aktualizováno 12.4.2016

Oživení po zimě

Vloženo: 28.03.2015, Uskutečněno: 28.03.2015, Zhlédnuto: 6x

Tak jsem se jal po zimě dát RSVo trochu do "pořádku", vyměnit baterku, svíce a olej.
Zvažoval jsem jestli Ipone R4000RS nebo Motul 7100,nakonec jsem koupil jen Motul 5100 Nebudu Italce až tolik dopřávat
Oil filtr klasika KN, jen mě překvapilo že k němu nedali gumový těsnění...
Nová baterka Yuasa, díky který jsem rozebral půlku podsedlovky, protože sem neměl páru, jak se k ní dostat, resp. jak sundat sedlo. No chvíli mi to dalo než jsem našel ty dva šrouby docela na prasáka pod sedlem který se musí trochu proti srsti ohnout. Tak nešťastný řešení jsem dlouho neviděl, celkově jich tam je víc. Na to byla FZ1 fajnovější.
Menší komplikace taky nastala v podobě strženýho výpuštáku na olej, kterej byl utaženej jako kráva,nastěstí závit v bloku zůstal celej, tak jen novej výpušťák. Z motorky jsem vypustil cca 3,5L který tam maj bejt a zpět nalil 4 a na měrce přesně mezi,nechápu kam sem to dal...
No a při tý příležitosti to mít takhle polorozebraný jsem jí pěkně vypucoval, vyčistil a namazal řetěz a teď už jen čekám na sluníčko a teplo
Taky sem sháněl šrouby do kapot že byli orezlý,ale stojej docela nesmysl tak jsem je jen stříknul zinkem a zlatou barvou.
Zadní guma a destičky na předku ještě počkaj na léto,nebo novýho majitele

• MS Polepy

Tak na ně nakonec došlo :-)

Vloženo: 03.08.2015
    Uskutečněno: 03.08.2015
  • Oprava

Tak mašina je konečně opravená,není to ještě finále řeším nějaký blbosti atd. ale aspoň už můžu zas jezdit. Bohužel to není a nebude 100%,protože po svařování masky na několika místech už nesedí na stopro,ale je to uspo

Typ: Oprava
    Vloženo: 13.07.2015
    Uskutečněno: 13.07.2015
  • Výlet do lesa

Tak dnes sem poprvé vystoupil z motorky za jízdy. V zatáčce to vypadalo jak kdybys tam vysypal kolečko písku, dělat se v tu chvíli nedalo nic. Naštěstí to dopadlo nejlíp jak mohlo.Já jsem celej a motorka opravitelná.

Typ: Havárie
    Vloženo: 02.05.2015