BMW R 1150 GS (2001)

Vlastník Lucky-Jarda
Vloženo 4.1.2015
Aktualizováno 3.9.2015

Vloženo: 14.02.2015, Uskutečněno: 14.02.2015, Stav tachometru: 100400 km, Zhlédnuto: 4x

Dnes je svatého Valentýna a tak by se každý měl postarat o tu svou lásku. Tak teda jo. Hezky sem ji umyl, nakrmil aby neměla hlad a když už tak pořádně. Vyměněnej olej v kardanu, převodovce a motoru. Novej olejovej filtr. Novej vzduchovej filtr. Nová brzdová kapalina a nová kapalina do hydraulický spojky. Objednaný nový desky na zadek a při jejich výměně seřízení ventilů. Díky za super servis jako vždy Durexi! Teď jen vymyslet nějakou výmluvu proč sem nebyl na svatýho Valentýna celej den doma Namotal sem asi 50 kiláčků a brambůrka přede jak za mlada

• Vypnout

Po včerejším "fandění" našim hokejistům jsem měl dnes hlavu jak rohovej barák a potřeboval sem vypnout. Relax, pohoda. Vyjel sem a ani sem nevěděl kam. Toulal sem se jen tak a nakonec z toho byl super den. Najel sem sice

Vloženo: 17.05.2015
    Uskutečněno: 17.05.2015
  • Špindlerův mlýn

Pátek se povedl a co v sobotu? Dlouho mi v hlavě hlodal můj oblíbenej Špindl. Naposledy sme tam se Zuzkou ani nedojeli a zastavila nás nehoda ve Vrchlabí a od tý doby se mi tam nějak nechtělo. Ale co, jedu! Předpověď poč

Vloženo: 10.05.2015
    Uskutečněno: 10.05.2015
  • Suté břehy

Prodloužený víkend je tu a tak se musí provětrat motorka aby člověk nezapoměl jak se má zatáčet. Ale kam? Je pátek, státní svátek a tak nevím kde bude otevřeno. No nic, pojedu jen tak svý kolečko. (oblíbená trasa cca 35k

Vloženo: 10.05.2015
    Uskutečněno: 10.05.2015