Honda CBF 250 (2006)

Vlastník Wildaja
Vloženo 16.11.2013
Aktualizováno 17.2.2015

Zájezdní hostinec "Bučický mlýn"

Vloženo: 06.10.2014, Uskutečněno: 05.10.2014, Zhlédnuto: 16x

Vracely jsme se domů z V-Strom Academy 2014 ,
a protože cesty jsou tu bezvadné ... zkoušení rychlosti a klopení v zatáčkách jsme plně využily a vlastně vše co jsme se naučily. Oběd jsme naplánovaly v zájezdním hostinci "Bučický mlýn" jen škoda, že zbytek party Academy musel domů jinudy. Pizza přímo z pece byla chuťově výborná. Pec hřála a vytvářela atmosféru, která to vše dělá ještě lepší .
Mám ráda krásné místa ... krásné věci a krásné lidi (zevnitř), co jsou mi blízcí a tady jsem to měla vše v jednom . Spokojenost beze slov .

Jardas444 (10) napsal 16.11.2014 v 15:36

Krásná hospůdka a ještě krásnější mlýn .To mlýnské kolo nemá chybu

Wildaja (44) napsal 17.10.2014 v 11:00

Tuareg-Tengai (1) napsal 08.10.2014 v 20:42

supeer místečko nádhera,jedním slovem a ty fotky

Wildaja (44) napsal 07.10.2014 v 04:53

Děkuji .
I my jsme to hledaly a dokonce místní nás posílali sem a tam, že už nám to bylo i divný. Cesta tam vedla až za dědinu, kdesi mezi pastviny a ejhle , vylouplo se takové krásné místečko . A to ani větrný mlýn nebyl vidět z dálky , což by mohl .

tatíkPé (9) napsal 06.10.2014 v 22:34

Musel jsem se podívat na mapy.cz, kde to vlastně vůbec je , ale vypadá to místo fakt hodně zajímavě . Jo a super fotky .

JirkaMetal (1) napsal 06.10.2014 v 21:15

Krásné místo,no vlastně jako desítky,stovky a tisíce míst v naší vlasti a pizza byla asi moooc dobrá no ni.

Wildaja (44) napsal 06.10.2014 v 20:00

Omyl .Chválím místo, které mě něčím zaujalo a je to hold různorodé .
A i okolí se počítá a tím pádem, když nechci fotit auta, které mě neberou dám přednost přírodě .

Mann (1532) napsal 06.10.2014 v 19:22

Tuším, že sem ještě párkrát mrknu a s úžasem zjistím, že tady s Owenovicem zakládáte KOLCHOZ To bude Admin čumět

Wildaja (44) napsal 06.10.2014 v 19:07

Jj . Nevím proč, ale ten "dobytek" tam k tomu tak nějak patřil a bylo ho vícero druhů .Naštěstí, mám v plánu už jen malinko akcí a tam už je nepotkám ... (i když na cestách je v..ů ) tak pak už dám pro letošek pokoj .

Wildaja (44) napsal 06.10.2014 v 19:01

Děkuji . To je panečku výzva .
Nechtělo, trefil ses , čas nás neúprosně tlačil, takže motoromantika byla pak už jen na benzínkách u kafe z automatu .

owenovic (12) napsal 06.10.2014 v 19:00

Supr místo, já osobně tam ještě nebyl,ale fotky odpovídají za vše. Ten vodní mlýn k tomu větrný a navíc pizza a opět Dobytek Prostě co víc si přát paráda

-Jandys- (16) napsal 06.10.2014 v 11:56

Fakt parádní místo co stojí za to vidět a posedět Jako bych se u toho baru viděl Takové místečka rovnou pozlatit,krásné,útulné a už jen z fotek je poznat že se vám asi moc nechtělo pryč.Prostě MOTOROMANTIKA jak má být Ps. Pokud došáhneš z BIGouša na zem,tak můžeš klidně vyzkoušet a poprubovat

Wildaja (44) napsal 06.10.2014 v 11:20

Myslím, že byli nervózní už jen z toho, že fotím vše a všude, možná i tam, kde už jsem neměla co dělat . Dneska to vyzkouším na mojí milence ... to slovo jsem tento víkend slyšela víc než V-Strom . A bez svolení na moto nesedám, to je daný a nepsaný

Mann (1532) napsal 06.10.2014 v 11:14

To chápu, ale jen pro cestu tam Nechce se mi věřit, že by ti, po všem cos viděla a slyšela, při zpáteční cestě neškubalo rukama Že by jsi si ani mlýn 2x se Stromem po tajnu a v nestřežené chvíli neobjela?

Wildaja (44) napsal 06.10.2014 v 11:04

Já jsem měla funkci na tento víkend danou ... reportér, fotograf, žáček na Academii, který se po ukončení změnil v baťůžka, co dá prostě vše. Takže, nic neřeším, nepřepínám, nekecám do řízení a proto jsme mlýn hledaly , ale jinak je to prostě už o něčem jiném, to mi věř, a povykládám, neboj .

Wildaja (44) napsal 06.10.2014 v 10:56

Jj , je to dvojitý mlýn, což mě táhne jak magnet, ale ta hospůdka překvapila opravdu moc . Chybělo jen sluníčko, ale to svítilo a hřálo jiné motorkáře, tak my jsme aspoň sedly k peci

Mann (1532) napsal 06.10.2014 v 10:53

Kouzelné místo, krásné fotky a mám další typ na brouzdání po CZ Ale nedá mi to se nezeptat Jak jste měli pro zpáteční cestu rozdělené funkce? Myslím tím kdo řídil a kdo za vydatného skřípění zubů dělal "baťůžek"?

Micheliny (0) napsal 06.10.2014 v 10:50

Uplne parádní hospůdka,tak se musim take podívat

• Jak to bylo fajn a zima může přijít.

A je to tady :-( . Poslední vyjížďka mezi plechovkami. I tak jsem zabrousila, kde nepotkám nikoho. Chtěla jsem si vyfotit naposledy lom v Kurovicích, ale už je uzavřen a kdo ví, co s ním zamýšlí. Jestli akční koupání a

Typ: Reportáž
    Vloženo: 22.11.2014
    Uskutečněno: 22.11.2014
  • Všechny oblíbené zatáčky jsem si zkontrolovala :-)

Dneska by mě doma nikdo neudržel :-P , kolikrát vysvitlo sluníčko a já poskakovala za oknem a říkala si ano a nebo ne :-P B-). Motorku mám vydrhnutou a nachystanou na zimní spánek . Má to vůbec cenu na hoďku ?

Vloženo: 09.11.2014
    Uskutečněno: 09.11.2014
    Tachometr: 12051km
  • To byla panečku jízda ...

Tahle moje poslední letošní jízda ... bylo to uzavření jedné kapitoly v deníku života (u) a vzala jsem si ponaučení :! +o(. Néé všechno je "zlato" ... co se třpytí (n). Stalo se a život jde dál, švédové na tomto m

Vloženo: 26.10.2014
    Uskutečněno: 23.10.2014