Honda CBR 1100XX Blackbird (1996)

Vlastník Joshua.VFR
Vloženo 15.2.2014
Aktualizováno 12.1.2016

Vloženo: 08.09.2014, Uskutečněno: 08.09.2014, Stav tachometru: 64377 km, Zhlédnuto: 12x

poprvé na moto ve dvou a s kuframa dál, než jen kolem komína do 200 km ..

start: 23.8. sobota 7:30 hod. 61.227 km na budíkách
cíl: 1.9. pondělí 20:30 hod. 64.377 km na budíkách
celkem najeto: 3.150 km

cesta vedla přes:
Brno, Mikulov, Vídeň, Gratz, Maribor, Záhřeb, Karlovač, Rijeka, Senj - 1. a 2. den na místě relax .. 3. den pokračování na JIH po Jadranské magistrále přes Zadar, Biograd, Kaštel Štefilič - druhá zastávka a večer na moto + 25km výlet do Splitu .. 4. den zpátky na SEVER přes Šibenik cca 100 km po Jadranské magistrále do Pakoštane. 5. a 6. den relax na místě. 7. den večer výlet do Biogradu nad Morem. 8. den cesta zpět na JIH do Kaštel Štefilič navštívit rodinu, co dorazila autoBUSem na týdenní dovolenou. Večer cesta zpět do Pakoštane a zabalit si. 9. den ráno odjezd stejnou cestou zpět na SEVER po Jadranské magistrále do Senj, odpoledne koupání a relax při 29 stupních ještě v 6 večer.
10. den odjezd ráno 8:00 hod. 17 stupňů, boční vítr, zataženo, zhoršená viditelnost, déšť a zima až domů .. stejnou trasou viz výše na začátku.

Pro dokreslení pár fotek abych nenudil jen čtením, bylo to super poježdění! Hlavně dole po Jadranské magistrále, kde zatáčka střídá zatáčku s hrubým asfaltem jak na okruhu a úchvatné výhledy na moře člověka místy i ruší při koncentraci na řízení. Výstrahy mého motorkářského okolí před odjezdem ohledně klouzání gum (BT21 předek, PR2 zadek) na asfaltu na JIHu se nekonalo ani jednou, i když jsem jeli na vodě. Super! Pravda, absence zábran a jen patníky před srázem do moře zase trochu krotili mé vášně na broušení sliderů. Ono taky jet ve sportovním módu se nedá pořád, když je to delší několika set kilometrový úsek a obzvlášť s takhle naloženým autobusem a v třicetistupňovém vedru. Každopádně guma se žmolila krásně a sjetá je vzadu do kraje a tak to má být. Dobrý nápad byl si namontovat navigaci, abych jako pilot věděl co je za zatáčkou kam nevidím a jak prudce se zavírá, kvůli řazení a hned to bylo o něco rychlejší a veselejší poježdění s pocitem větší jistoty a bezpečí .. no prostě přesto že nám pak celou zpáteční cestu lilo jak z konve, tak TO s odstupem několika dní po příjezdu hodnotím celkově jako moc fajn moto dovolenou. Ubytování na blint na místě vždy za apartmán v cenovém rozpětí 30 až 40 EUR za noc, vaření na místě z potravin nakoupený v jejich konzumech a supermarketech. Benzín placenej kartou v přepočtu 7 tis. tam i zpět. Celkem dovolená stála na hlavu 11.500,- Kč, což za 10 dní se mi nezdá nijak extra drahý. Cestování na motorce zdar a hlavně kolama dolů ..

MADONNKA (0) napsal 08.09.2014 v 19:36

Musela to být bombáááá...v Pakoštane je nádherně

JirikM (0) napsal 08.09.2014 v 14:57

Tak to je mooooooooooooooooc pěkný ... ono sám úplně nevím jestli bych se do těch kufrů na 10 dnů sbalil

• nový doplňkový díl - výstražná světla 12V (Louis.cz)

Milý deníčku B-) ... Vzhledem k únavě materiálu u původní verze namontované na BB před více jak 2 roky (nenapsal jsem si to do deníku ;-) a tak teď z hlavy ani nevím, jak dlouho to už vlastně používám ) a tím pádem ne

Typ: Koupě
    Vloženo: 27.05.2024
    Uskutečněno: 27.05.2024
  • nová sada ložisek + těsnění řízení v 4XMotion (Družec)

Když jsem nechával teď BB přezout, byla mi doporučena výměna ložisek v krku řízení. Domluvili jsme rovnou se na objednání nové sady válečkových ložisek + těsnění řízení od osvědčené značky All Balls Racing typ: 22-1020 ./cestovani/?act=poi&did=3848

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 25.05.2024
    Uskutečněno: 22.05.2024
    POI: 4XMotion
  • jarní MaXXimum BB sraz v penzionu Rumburak (Bítov)

Letos termín srazu vyšel na druhý květnový víkend (10.-12.5.2024) Vzal jsem si v pátek dovolenou, aby cesta byla v klidu a na pohodu. Jeli jsme z okolí Prahy 3 kousky BB (já od Kladna, Ota z Prahy a Red z Kamenice Prah/cestovani/?act=poi&did=561

Typ: Sraz
    Vloženo: 18.05.2024