Cagiva Elefant 750 (1994)

Vlastník Hery22
Vloženo 6.1.2013
Aktualizováno 19.4.2024

Vloženo: 20.08.2014, Uskutečněno: 20.08.2014, Zhlédnuto: 12x

Letos jsem se vydal na moto GP do Brna s tím, že se i trochu projedu. Chtěl jsem vyjet už v pátek,že si zajedu někam do jižních, možná i západních čech, ale počasí bylo všelijaké a tak jsem vyjel až v sobotu a projedu se někde blíž.
V sobotu jsem teda vyrazil a za cíl jsem si dál Trojmezí SK-ČR-A a večer dojet k tetě na Vysočinu.
V Kopřivnici byla¨uzavřená nějaká silnice a tak byla objížďka přes asi jinak uzavřený kamenolom, tak jsem si tam udělal nějakou tu fotku.
Jel jsem se podívat na Štramberskou trúbu, kde jsem samozřejmě koupil i nějaké to ucho
Pokračoval sem přes Valašské Meziříčí a Zlín, kde mě opět chytl děšť.
Zajel jsem si projet ty slavné Buchláky, a abych řekl pravdu, čekal jsem víc když jsou tak slavné
Nedaleko Břeclavi jsem potkal odpočívat skupinu na starých jawkách, projeli SK a vráceli se domů když jsem od nich odjížděl, tak se strhl sice krátký ale pořádný déšť.
Na Slovenské straně, když jsem hledal trojmezí, jsem projížděl kolem rybářských chatek se cesta zhoršovala tak, že mi podjelo na bahně přední kolo a už jsem ležel . Ani za boha se mi nedařilo motorku zvednout, naštěstí v jedné chatce byli dva slovenští rybáři a ti mi pomohli. Pak mi řekli, že jsem zajel špatně a že se musím vrátit. Když jsem trojmezí našel, tak jsem si trochu odpočinul a najedl se. Byl jsem s toho trochu zklamaný, hraniční bod byl jen neudržovaný kousek sochy, kde zůstali jen nohy. Tak jsem pokračoval a jel se projet alespoň kousíčkem Rakouska. Jak každý říká jaký je v Rakousku pořádek a že je tam vše upravené tak to je fakt, a to bych čekal, že tam budou mít podobnou mentalitu, když jsem projížděl jen pohraničím, pár km od Slovenských a Českých hranic. Jinak jsem tam viděl dost tůningových aut, na to že tam údajně tak řeší naše laďáky. Pak už jsem jel co nejrychleji na vysočinu k tetě.
Druhý den jsem jel na ty závody a po nich rychle domů. Až někde k Olomouci jsem se držel Harleye V-Roda a tak mi cesta utíkala celkem rychle Pak zabočil k benzínce a já pokračoval dál s tím, že mám benzínu dost. Bohužel mi jaksi nedošlo, že při vyšší rychlosti, kterou jsme jeli, je spotřeba větší a benzín mi pár km od Klimkovic došel . Motorku jsem tedy tlačil a překvapilo mě, že na to kolik projelo motorek, nikdo ani nezastavil a nezeptal se, jestli bych nepotřeboval nějak pomoct je pravda, že tak polovička motorek co projela byly poláci a od nich bych ani pomoc nečekal, ale projelo i víc než dost motorek s čekou SPZ No hlavně že se jinak všichni tak zdraví. Tlačil jsem něco přes 2km snad 45 minut, než jsem došel k benzínce, byl jsem celý spocený a zničený ale zvladl jsem to Pak už jsem dojel domů naštestí bez problému.
Najeto cca 800km

-Jandys- (16) napsal 21.08.2014 v 22:57

Hery - já to myslel jinak Taky rád jezdím a když se povede v daném čase zajet slušná porce km o to lépe když jedu a už delší dobu a mám po cestě nějaké ty body zájmu,chci teda něco vidět a pobýt tam,tak tam pobudu třeba hoďku nebo půl,něco nafotím,pochodím,pokochám se atd nehledě na čas či potřeby přestávky Už se mi i stalo že jsem jel daleko,našel tam bezva místo,zapoměl se a rozjímal tam snad 2h a domu se mi nechtělo Ps. To těšení na ženu tě časem pak přejde

Hery22 (20) napsal 21.08.2014 v 20:31

Jandys- rychlocestovně ani zas tak ne, to se zdá nevadí mi, že za celý den si dám třeba jen jednu přestávku na jídlo, hodně rad jezdim, a tak mi nevadí, že jsem celý den v sedle však už jsem s tebou pár krát vyjel, tak víš že jak jste se Mannem třeba u Kružberku nebo na Libavé zastavili a bavili a odpočívali , tak já jsem netrpělivě přešlapoval a čekal kdy už pojedem dál (né že by mi to vadilo, jen jsem zvyklí, s toho jak jezdím většinou sám, byt pořád v sedle ) ale je fakt, že ke konci dne už jsem spěchal, abych k tetě nedorazil někdy o půlnoci a domů z velké ceny jsem po dálnici jel, těšil jsem se na svou ženu

Hery22 (20) napsal 21.08.2014 v 20:12

Legálně, nikde tam zákaz není

Hyacint (44) napsal 21.08.2014 v 18:54

Dá se na trojmezí dostat legálně nebo je tam zákaz vjezdu. Jinak krásný výlet

Mann (1532) napsal 21.08.2014 v 14:16

-Jandys- (16) napsal 21.08.2014 v 12:16

Buchláky jsou fajn,avšak jen pro uživatele supersportů či silničních moto Ti si přijdou na své,i já tam dříve jezdíval a drtil adrenalin v zatáčkách Pro endurka našeho typu spíše pěkné svezení Výlet si pojal trochu až moc rychlocestovně ale s počasím toho moc nesvedem To že ti nikdo nezastavil ber jako varovaní pro příště a včas tankuj,nevím jestli jsi jel po dálnici,ale když valíš cca 130-140km/h to se pak blbě brzdí

Hery22 (20) napsal 21.08.2014 v 01:39

Jo jasně, to já mám s té svoji Ostravy

tatíkPé (9) napsal 21.08.2014 v 00:02

Jj, motorkáři, to je banda,každý zdraví, ale jen málokdo pomůže . Jinak kemp je v Ostrovačicích .

owenovic (12) napsal 20.08.2014 v 18:52

supr fotky hlavně ta v lomu a s menšíma nákladakáma

• Chvíle dopoledního volna

Měl jsem dopoledne volno, děti s babičkou a dědou, manželka mi zabavila skútr, jela na něm do práce, a tak mi nezbylo nic jiného, než se jet projet na slonovi :-D Projel jsem se jen tak u nás po Prajzské, s tím, že js

Vloženo: 03.08.2022
    Uskutečněno: 03.08.2022
  • Kontrola chalupy

Po delší době jsem vytáhl nejen slona z garáže, ale i ženu na motorku, pár let nejela (děti, práce...) Jako záminku na projížďku jsme si dali zkontrolovat, jak nám postupujou dělníci se střechou na naší chalupě. Trasu pr

Vloženo: 11.09.2021
    Uskutečněno: 11.09.2021
  • Slovensko, Ukrajina

přidám pár fotek z mé letošní cesty na Ukrajinu, které fotil kolega, než jsme se v Mukačevu rozdělili a každý jsme si pak jeli svou cestu, já dál do Zakarpatské Ukrajiny a oni zpět na SK

Typ: Dovolená
    Vloženo: 20.10.2016