Cagiva Elefant 750 (1994)

Vlastník Hery22
Vloženo 6.1.2013
Aktualizováno 19.4.2024

Vloženo: 20.08.2014, Uskutečněno: 24.07.2014, Zhlédnuto: 13x

Po hodně dlouhé době se mi ozval kámoš z ValMezu, letos si pořídil taky motorku a tak jsme se jeli trochu projet. jeli jsme si projet zatáčky ve Vítkově a pak jsme jeli přes Libavou. U bývalé obce Stará Voda se konala asi nějaká akce, protože tam šli v průvodu s českými a německými vlajkami a u kostela bylo taky velmi rušno, dokonce na to dohlížela vojenská policie. Jeli jsme dál přes Šumperk do Olomouce, kde jsme si dali Birell. Pak jsme si zajeli do Kroměříže, kde mi kolega ukázal školu ve které strávil 4roky. Tam nám poprvé začlo pořádně pršet. Tak jsme chvíli vydrželi na benzínce, než to přejde. Pak jsme jeli bočními cestami do Zlína. Tam se ale obloha úplně zatáhla, že byla najednou tma jak v dupě. Promokli jsme drív než jsme našli benzínku, kde jsme se mohli schovat. Zaměstnanec benzínky mi donesl nějaké papírové ubrousky ať si utřu sedlo, to jsem se musel smát, protože jsem byl úplně promočený a tak by mi to moc nepomohlo ale snaha se cení no Rozhodli jsme se že budem pokračovat dom, protože čekat už nemělo smyls, když už jsme stejně durch. Byl tam schovaný ještě jeden motorkář na choperu a když zaměstnanec shellky slyšel že vyrážíme dál i přes nepřízeň počasí tak na choperistu zavolal "To jsou motorkáři! Tak jsme přes Zlín projeli co to dá, to jsem ještě nevěděl, že tam někde mají radar, co snímá SPZ i ze zadu, tak snad mi nic nepříjde
Ve ValMezu jsme se rozdělili a já pokračoval dále na Opavu. Domů jsem přijel naprosto zničený, mokrý a trochu mi byla i zima , ale dojel jsem v pořádku a to je důležité
Najeto něco okolo 400km

Mann (1532) napsal 21.08.2014 v 14:15

Pán Bůh asi usoudil, že je mezi náma v jedné stopě hodně horkých hlav Tudíž je potřeba je často chladit a to nejlépe vodou Jinak si to nedovedu vysvětlit, poněvadž tolik vody co jsem schytal letos jsem nezažil snad za posledních 5 let, nemluvě o tom, že to s normálním deštěm nemá kolikrát nic společného

Hery22 (20) napsal 21.08.2014 v 01:59

Ty si ba jednodenní výlety neberu možná je to chyba no

tatíkPé (9) napsal 21.08.2014 v 00:05

A co nepromoky ?

owenovic (12) napsal 20.08.2014 v 20:55

Hery22 (20) napsal 20.08.2014 v 19:13

No nejsme z cukru... už jsme byli fakt úplně promočení a nemělo smysl dále čekat, nevěděli jsme kdy a jestli to vůbec přejde, nakonec pršet přestalo až když jsem byl v Opavě a dostal jsem zprávu že ve Valašskem Meziříčí pořád prší, takže bychom tam čekali asi pěkně dlouho . Jinak já už si letos užil deště až až, ale kolega letos jezdí na velké motorce první sezónu, takže to jsou pro něj vlastně cenné zkušenosti

owenovic (12) napsal 20.08.2014 v 18:46

Jde vidět,že nejste z cukru parádně sepsáno škoda toho deště.

• Chvíle dopoledního volna

Měl jsem dopoledne volno, děti s babičkou a dědou, manželka mi zabavila skútr, jela na něm do práce, a tak mi nezbylo nic jiného, než se jet projet na slonovi :-D Projel jsem se jen tak u nás po Prajzské, s tím, že js

Vloženo: 03.08.2022
    Uskutečněno: 03.08.2022
  • Kontrola chalupy

Po delší době jsem vytáhl nejen slona z garáže, ale i ženu na motorku, pár let nejela (děti, práce...) Jako záminku na projížďku jsme si dali zkontrolovat, jak nám postupujou dělníci se střechou na naší chalupě. Trasu pr

Vloženo: 11.09.2021
    Uskutečněno: 11.09.2021
  • Slovensko, Ukrajina

přidám pár fotek z mé letošní cesty na Ukrajinu, které fotil kolega, než jsme se v Mukačevu rozdělili a každý jsme si pak jeli svou cestu, já dál do Zakarpatské Ukrajiny a oni zpět na SK

Typ: Dovolená
    Vloženo: 20.10.2016