ČZ 180/487 (1996)

Vlastník kuchta50
Vloženo 4.1.2014
Aktualizováno 23.2.2015

Vloženo: 10.08.2014, Uskutečněno: 10.08.2014, Zhlédnuto: 8x

Zdravím,tak asi jsem skončil.Musel jsem dát na výfuk tepelnou izolaci,při zastavení a položení pravé nohy na zem to solidně pálilo,levou na zem dát nemůžu,je v čudu a už jsem si takhle dvakrát lehnul,když jsem na to zapoměl. Přidal jsem tacho z kola,aspoň si pohlídám spotřebu oleje do benzínu,protože původní tacho na motorce není původní,ale ze škodovky,sice ukazuje,kolik jedu,ale ne,kolik je ujeto a ani odčítací měřák nejde,akorát okolo čudlíku zatéká.Tacho má na sobě stav asi 58.444 km,ale ve skutečnosti necelých 30 000 km,tak až seženu slušné normální tacho,tak ho vyměním. Přidal jsem za sedlo brašničku s lékárnou,malým vercajkem a pojistky a to je ještě místo pod sedlem.Nechal jsem si udělat nové obtisky-3 kusy mě vyšly přes 300 kč.Dal jsem tam 125 - viz vysvětlení na začátku anabáze.Vyměnil jsem převodový olej,dolil olej Castrol 2T,tak snad už to bude všechno. Kluci,já vím že ta přestavba není moc náročná,spíš je to na pohled,ale za prvé jsem v hajzlu se zdravím a potom jsem to stavěl ve sklepě paneláku,kde není ani svěrák.No a já za celou dobu,co je to hotové jsem najel 200 km a letos končím-zdraví nedovolí. Tak se mi zdraví ještě zhoršilo,na motorku jsem už nesednul,tak jsem ji dnes,to je 2.9. prodal.Aby mě to nelákalo,tak jsem taky rozprodal skoro všechno motooblečení a helmy. Tedy,kdyby se to náhodou zlepšilo,nechal jsem si jednu helmu a jeden motokrosový komplet.Tak snad to jednou ještě použiju. Tak kluci važte si zdraví a neblbněte,nic se nedá vrátit.

Vlasťák1973 (0) napsal 24.09.2014 v 15:56

Moc pěkná práce,takovej modernější Trail či odkaz na ČZ endura, fakt povedený.

• Asi závěr

Tak jsem měl mašinu u kamaráda na dodělávky.Udělal nové koleno,u kterého použil oba konce,jeden s ůchytem do motoru a druhý do výfuku a ohyby navařil z několika kolínek,ale výsledek dobrý.A potom vyustění trubek za sedle

Vloženo: 09.06.2014
    Uskutečněno: 09.06.2014
  • Skoro finále

1.5. - 10.5. : Tak mi konečně přišly věci z laku,nádhera,lepší,než jsem si představoval. Skusil jsem,jestli zapalko dává jiskru a našrouboval jsem novou svíčku.Všechny konektory jsem preventivně domáčknul.Našrouboval jse

Vloženo: 10.05.2014
    Uskutečněno: 01.05.2014
  • Pokračování

Tak jsem s tím trochu pohnul.Vyčistil jsem vzduchový filtr/ byl skoro nový/ a vše okolo, koupil jsem všechny šrouby,matičky a podložky na nástrč.klíč a v chromu,napájel nové kabely k blinkrům a zapojil,rozebral jsem pří

Vloženo: 10.05.2014
    Uskutečněno: 20.04.2014