Honda XL 600V Transalp (1997)

Vlastník Maluco
Vloženo 1.9.2013
Aktualizováno 26.9.2016

Blástry Acerbis, hlavní stojan, padací rámy a držáky bočních kufrů

Vloženo: 02.08.2014, Uskutečněno: 02.08.2014, Zhlédnuto: 19x

Opět jsem zdokonalil Alpa o několik užitečných doplňků. S blástrama Acerbis jsem najezdil už několik stovek Km a musím říct, že pěkně chrání ruce proti větru a taky páčky při pádu proti zlomení, navíc se mi líbí více, než originály. Přibyl hlavní stojan, díky kterému je zadní, nebo přední kolo v luftu a můžu cokoli opravit, vyměnit, promazat, doladit atd. Je pravda, že díky malému výčnělku pro nohu se musí vynaložit velká síla, aby se Alp dostal nahoru, takže ještě zvážím nějakou úpravu přivařením delší tyče pro větší páku. O padacích rámech je zbytečné něco sáhodlouze rozepisovat, ale krásně ho to ze předního i zadního pohledu zmohutnilo. Držáky bočních kufrů s bočníma kuframa, se kterýma jsem už taky něco projel, jsem velmi velmi spokojen. Krásně si ho naložit, natankovat a vyjet za dlouhým dobrodružstvím.

• Montáž vyhřívaných heftů

Po delší době mi konečně dorazily vyhříváky, byl volný čas na hrátky s Alpíkem, tak jsem se do toho pustil. Při jedné práci jsem namontoval i závaží. Výsledek na fotkách. Hřeje to krásně, určitě to při jízdách ocením. Př

Vloženo: 25.11.2013
    Uskutečněno: 25.11.2013
  • Hostýnsko Vsetínské vrchy

Počasí bylo sluníčkové, dosáhlo se až 22 stupŃů - nádhera! Tento krát s námi jeli celou dobu i na chopperech, takže to bylo všehochuť. Odkaz na více fotek: http://motofoto.rajce.idnes.cz/20131028_vyjizdka_Hostynky#

Vloženo: 04.11.2013
    Uskutečněno: 28.10.2013
  • Vyjížďka Opavsko s Kopřivničákama

I přes nepřízeň počasí se nás sešlo a vyrazilo 3é lidí na 25 motorkách. Do Bravantického cíle u Hanky nás dojelo 13 motorek. Velmi pěkný výlet. Trasa: Vítkov-Podhradí, větrný mlýn Choltice, lom Šífr u Svobodných Heřm

Vloženo: 04.11.2013
    Uskutečněno: 06.10.2013