Yamaha XJR 1200 (1995)

Vlastník MaCe1971
Vloženo 4.6.2013
Aktualizováno 12.10.2016

Vloženo: 07.07.2014, Uskutečněno: 07.07.2014, Zhlédnuto: 7x

Dnes konečně dorazil mě a kamarádovi BT intercom, sláva! Velká radost a zatím testování "na sucho". Osazení do helmy po vyzkoušení. Zatím bezproblémové spárování s telefonem, příjem hudby, příjem hovoru, GPS, vše OK. A potom ještě napíšu zkušenosti z provozu...na tom jsem zvědavý nejvíc, hlavně na propojení mezi dvěma BT za jízdy.
PS1 montáži: Přilba má spodní lem kolem krku, ten jsem musel prostřihnout (moc se mi do toho nechtělo ), aby šla prostrčit vnitřní část držáku a připevnit. A mikrofon musí být přilepený oboustranou páskou a bez molitanu, protože zabírá dost místa.
PS2 funkčnost: poslech hudby za jízdy OK, navigace za jízdy dobrý, kolega je na dovče, zatím vzájemná komunikace neodzkoušena...

update 13.10.

Tak dneska konečně test intercomu. Intecom funguje tak, že když se spáruješ a jsi v dosahu, tak jsi stále ve spojení a můžeš si povídat pořád. Nemusí se nic mačkat, prostě mluvíš. Když Ti někdo volá, přijmeš hovor, po skončení jsi zase propojený. Mám integrálku Caberg, slyšitelnost kolegu byla dobrá tak do 65-70 km/h nad to, jsem slyšel špatně. Asi proto, že mám repro až pod výplní, která tu hlasitost částečně tlumí, ale zase netlačí. Vzdálenost od sebe jsme měli max do 100m, ani jsme víc nezkoušeli. Kolega má Shark výklopku a asi mě slyšel líp než já jeho. Pro naše účely - domluvit se ve městě před křižovatkou jestli doleva nebo doprava je to super. Stejně jedeš kolem 50km/h, tak je to dobře slyšet. Takže ve finále za 700,- naprostá spokojenost.

Micin90 (0) napsal 26.08.2014 v 13:56

Maro, napiš co to je za model pripadne cenu, klidne na googlu mi to pisni ;)

• brzdy

údržba na předních brzdách - vyčištění, rozhýbání, výměna brzdovky, ještě objednána opravná sada na přední pumpu.

Typ: Údržba
    Vloženo: 26.04.2023
    Uskutečněno: 23.04.2023
  • Ložiska řízení, př. vidlice

Výměna ložisek v krku řízení + když už byly vidle dole, tak i výměna oleje v nich. Díky za perfektní práci (jako vždy) jde k: Robert Kypěna. (y)

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 24.10.2019
    Uskutečněno: 22.10.2019
  • Nová řetězovka

Tak konečně se dočkala, nová řetězová sada. Už si ji zasloužila. D.I.D. 530 ZVMX + kola Sunstar.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 23.11.2018