Harley Davidson FLSTN Softail Deluxe (2007)

Vlastník bowden
Vloženo 6.6.2014
Aktualizováno 11.10.2014

Motovíkend s Evropou2,H-DC Praha a závěrem v Telči

Vloženo: 23.06.2014, Uskutečněno: 21.06.2014, Stav tachometru: 18620 km, Zhlédnuto: 11x

V pátek byla plánována vyjížďka s Evropou 2 do Oslavan. Protože jsem nestihl start, připojil jsem se v Rosicích. V Permoniu celkem hezký,jídlo chutné, jen ta fronta na maso jak za socialismu a kofola došla velice brzo. Pokecali jseme s kamarády,poznal nové a za mírného deště jeli domů.
V sobotu se jelo na Czech Rally H-D Clubu Praha. Byla slušná zima a cesta do Kletečné u Humpolce byla bez deště. V Kletečné už bylo hemžení Harleymenů v plném proudu a někteří už za řídítka nesměli. Tolik skvostných strojů různého stáří a úprav se jen tak nevidí. Velkolepá akce a jsem rád,že jsem byl přítomen. Po obhlídce strojů,lidí a okolí jsme se odpoutali od všeobecného veselí a jeli za tchýní do Telče na návštěvu. Telč už je plná různých turistů,hlavně z východu a vysvětlovat číňanovi cestu od Štepnickýho rybníku na náměstí byla legrace. V neděli za krásného počasí a cesty plné objížďěk jsme se vrátili do Brna. Svělý víkend.

Špóna297 (-2) napsal 24.06.2014 v 13:32

paráda...závidím ti ten čas... ten já zatím nemám

SonyLee (5) napsal 23.06.2014 v 17:07

Super tak třebas zase někdy...

• Kitz on Wheel- dovolená v Rakousku

Rakouský Harley club Kitzbühel pořádá každý rok setkání motocyklů v překrásném Tirolsku. Krásné počasí, skvělá atmosféra, někteží lidé velmi zvláštní a hlavně perfektní poježdění po okolí. Bad Reichenhall, Obersalzberg,

Typ: Dovolená
    Vloženo: 20.07.2015
    Uskutečněno: 18.07.2015
  • Moto doupě Humpolec

Všichni už tam byli,jen já ne. Dnes jsem splnil stavovskou povinnost a jel se tam kouknout. Velice hezké prostředí,milá obsluha a ceny normální.Mohu doporučit za cíl vyjížďky. Tam jsme jeli přes Jihlavu a zpět přes Havl

Vloženo: 23.08.2014
    Uskutečněno: 23.08.2014
    Tachometr: 20592km
  • Na projížďce s HOG

Jezdci z HOG Brno pořádali akci "Prostřední míle" v Lednici na jižní Moravě.Zúčastnil jsem se sobotní vyjížďky 70 motocyklů okolo Pálavy a bylo to velmi zdařilé

Vloženo: 23.08.2014
    Uskutečněno: 09.08.2014