Suzuki SV 650S (2001)

Vlastník Dejlos
Vloženo 3.5.2007
Aktualizováno 23.10.2008

Vloženo: 17.03.2008, Uskutečněno: 17.03.2008, Zhlédnuto: 6x

Mam tady par fotek z konce sezony 07 jak vypadala moje potvurka, protoze sem ze sameho jezdeni a nahaneni ctyrhrnku:) behem roku nemel cas to tady trochu aktualizovat. Do konce roku se toho tolik nezmenilo, predelal jsem par blbustek co se mi nelibily, zahodil sem ten vosklivej kus plastovyho nesmyslu zespoda na podsedlaku:) a zkusil sem, co ze dela nebo nedela ona povestna Dynojetacka karbcova sada. Jo a jeste sem pro sichr pridal na eSVo dva duralovy airbagy....kdyby nahodou:) Jinak ty vetsi zmeny ted vytvarim pres zimu na novou sezonu, tak pak sem neco hodim az to bude hotovy.

• A tady je cely nase trio, 6 valcu ve 3 ramech :) ktery dela neskutecnej bordel kdyz jedes spolu;)

Vloženo: 26.01.2009
    Uskutečněno: 26.01.2009
  • Tak zas po sezone sem se tu otocil a koukam, ze tady nemam aktualni zminku co s nama dvema je! Takze porad jsme svoji, porad se mame radi a zase jsme o neco dokonalejsi, protoze plasticka chirurgie umi moc:) Na sezonu 08

Vloženo: 26.01.2009
    Uskutečněno: 26.01.2009
  • Na posledni lonsky vyjizdce s kamosem Paaajou:), kdy jsme ritualne spalili zadni backory...

Vloženo: 17.03.2008
    Uskutečněno: 17.03.2008