ČZ 180/487 (1996)

Vlastník kuchta50
Vloženo 4.1.2014
Aktualizováno 23.2.2015

Vloženo: 10.05.2014, Uskutečněno: 01.02.2014, Zhlédnuto: 7x

Začátek Února 2014 : Hlavní problém je v mém zdravotním stavu.Zvládám dělat na motce tak 10 minut , pak ještě když si kleknu tak 5 minut a hotovo. Křeče v celém těle,bolestí bych se pos...,takže konec a zas za dva dny na chvilku.Tím jsem i přehodnotil složitost přestavby,budu rád i za jednodušší.Pustil jsem se do rozebírání už koncem ledna a pokračuju dál v únoru.Sundal jsem masku se světlem,blatník,nádrž,podsedlové plasty s prdelkou a nosič s kufrem.Navíc montuju ve sklepě,kde není skoro žádné místo,pro mě bomba,protože díky nemoci jsem přibral jak prase askoro se tu neotočím.První problém držáky světla,jsou na nich návarky a nové stojí skoro 700 kč,nechal jsem si poslat starší a ty jsou kratší asi o 3 cm,tak tyhle odbrousím a uvidím.Kabely od elektriky jsou úžasné.Dělal je nějaký odborník,protože jich je jednou tolik a ty slepé jsou přidělané k rámu izolačkou.Z předního blatníku jsem vyndal rozpěru a držák vidlice,pěkně zarostlý.

• Už hotovo

Zdravím,tak asi jsem skončil.Musel jsem dát na výfuk tepelnou izolaci,při zastavení a položení pravé nohy na zem to solidně pálilo,levou na zem dát nemůžu,je v čudu a už jsem si takhle dvakrát lehnul,když jsem na to zapo

Vloženo: 10.08.2014
    Uskutečněno: 10.08.2014
  • Asi závěr

Tak jsem měl mašinu u kamaráda na dodělávky.Udělal nové koleno,u kterého použil oba konce,jeden s ůchytem do motoru a druhý do výfuku a ohyby navařil z několika kolínek,ale výsledek dobrý.A potom vyustění trubek za sedle

Vloženo: 09.06.2014
    Uskutečněno: 09.06.2014
  • Skoro finále

1.5. - 10.5. : Tak mi konečně přišly věci z laku,nádhera,lepší,než jsem si představoval. Skusil jsem,jestli zapalko dává jiskru a našrouboval jsem novou svíčku.Všechny konektory jsem preventivně domáčknul.Našrouboval jse

Vloženo: 10.05.2014
    Uskutečněno: 01.05.2014