Aprilia SportCity Cube 300 (2011)

Vlastník steady
Vloženo 21.6.2012
Aktualizováno 16.3.2014

Vloženo: 08.05.2014, Uskutečněno: 06.05.2014, Stav tachometru: 5950 km, Zhlédnuto: 37x

Jednou to přijít muselo. Jedu si ve svém pruhu a ze stojícího pruhu vlevo vyjede pickup. A popojíždí napříč mým pruhem deset metrů přede mnou. Už jenom reflex mačká obě brzdy naplno, smyk, pád na levou stranu, brzdím levým loktem, skútr se zapichuje pod pickup předním kolem. Šok, zvedám se, všechno se mi hýbe, žádná krev, hlavou jsem nebřinknul, Aprilka vypadá celkem normálně (z vrchní strany).
No, po ještě pár hodin jsem si nacházel krvavé odřeniny a spáleniny pod netknutou košilí a džínama, motobunda má na loktu vypálenou díru. Aprilka jezdí, ale jde na výměnu plastů, takhle jí sedřenou a popraskanou nenechám.
První zkušenost s řidičem, co "neviděl". Co naděláš.

JardaCh (15) napsal 09.05.2014 v 13:20

Minulý rok na podzim. Trošku deštíčku a kamioňak z vedlejší na stopce ani nepřibrzdil…. Takže ostrá brzda jenže přední kolo to neustálo a už jsem se válel. Kromě mé hrdosti a prasklýho plastu na boku vše dobře dopadlo. Já ani motka jsme do ničeho naštěstí nenarazily …… Jo a SPZ kamionu mam napsané na lístečku a nalepené vedle budíků. Až ho někde potkám tak bude potřebovat kompletně novou sadu gum.

JirkaMetal (1) napsal 08.05.2014 v 22:54

Sakra,sakra...hlavně ,že jsi celej

SonyLee (5) napsal 08.05.2014 v 22:31

Tohle je ještě šťastný konec i když naštve ale jsou bohužel i ty horší. Ať máš brzo všecko v cajku a dál už jen kliku a pohodu na cestách, hodně štěstí přeju

• Zimní pneu Metzeller

Jezdím i v zimě, tak jsem investoval skoro tři tisíce do jedné (!!!) přední zimní pneu Metzeler. Perfektní jistá jízda i kolem nuly. Najel jsem v zimě sotva 600km, přezouvám na jaře zpátky. Sníh nebyl, mráz asi dvakrát.

Vloženo: 08.05.2014
    Uskutečněno: 01.11.2013
  • A léta běží

Tak se rok sešel s rokem, Aprilka je po servisu, je pořád jako nová a pořád se chudák trápí po dlažkách po Praze. Jeden výlet do Tábora to asi nespraví :-( Kdy už bude čas na pořádnou vyjížďku?? Aspoň to Slovensko, kolem

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 28.08.2013
    Uskutečněno: 28.08.2013
  • Po roce ve městě na skútru

Tak si uvědomuju, že jsem si odkroutil pěkných necelých tři tisíce kilometrů na skútru a jen asi třikrát opustil centrum Prahy. Zpětně musím říct, že to bylo super rozhodnutí, vynechat auto a MHD a kromě nejhorších plísk

Vloženo: 25.04.2013
    Uskutečněno: 25.04.2013