KTM Duke 200 (2012)

Vlastník Tez
Vloženo 15.6.2013
Aktualizováno 16.4.2020

Vloženo: 23.04.2014, Uskutečněno: 18.04.2014, Stav tachometru: 7000 km, Zhlédnuto: 41x

V převodovce začalo na nerovnostech podivně křupat a chroupat. Vzhledem k tomu, že převodovka mě trápí již delší dobu (nepřesná, gumový chod, vypadává šestka), jsem se rozhodl pro další reklamaci. Trvalo to cca dva týdny.
Nakonec něco našli, prý byly některé díly vyosené, vyměnili nějaké vnitřnosti (nepamatuju si přesně co to bylo, jen mi utkvěl "bubínek"). Docela jsem čuměl, najednou to byla úplně jiná motorka, řazení šlo úplně samo, jako po másle. Takhle jsem si to pamatoval z autoškoly (nějaká honda)

Taky mi v servise orvali rám a všechno zapatlali.

• 2. Garančka + reklamace

Přišel čas na další garančku a jako bonus mi přes zimu vytekla chladící kapalina. O garančce není moc co psát, mění se svíčka a olej + filtr a přišla na cca 2100. Z toho diagnostika 600 a hodina práce dalších 600 :!

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 14.03.2014
    Uskutečněno: 14.03.2014
  • Malá oprava po nehodě

Po nedávné havárii jsem se konečně rozhoupal k opravě. Chci si udržet záruku, takže jsem to dal opět do Shivy, kde jsem si nechal srovnat řidítka, vyměnit páčku brzdy a (když už jsem byl v tom) tak i dát nové pěkné černo

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.08.2013
    Uskutečněno: 15.08.2013
  • První nehoda

Tak a je to tu, vracel jsem se domů a pod Točnou jsem to v zatáčce položil. Vůbec jsem nechápal jak se mi to povedlo, rozhodně jsem nejel nijak rychle (skoro krokem), ale najednou jsem se klouzal... Motorku jsem zvedl (j

Typ: Havárie
    Vloženo: 18.07.2013