Suzuki GSX-R 600 (2006)

Vlastník redy19
Vloženo 23.3.2014
Aktualizováno 22.5.2015

Vloženo: 06.04.2014, Uskutečněno: 06.04.2014, Zhlédnuto: 2x

Takže není to tak dlouho co jsem si jí přivezl z jarní prohlídky v servisu a už je tam zase .

Najel jsem cca 190km za 2 dny.. a druhý den mě motorka nechala cca 20 km od baráku.
Baterka k.o motorka nedobíjí. Kamarád mi přivezl nahradní baterku na kterou jsem tak tak dojel domů, kde mi zase chcípla.
Nasledovalo studovaní na internetu, čím to může být. Jedíny co bych zvladnul doma zkusit byly kontakty na regulatoru dobíjení. Jenže soudruzi v Suzuki ho umistili tak blbě, že musela dolu nádrž a airbox.
Kontakty byli zaoxidovany, takže to vypadalo nadějně, ale bohužel stejne nedobíjí.. Při měření ohmovou metodou na kostru jsme zjístili, že je na 90% špatný alternator.
Takže nasledovala cesta do servisu, kde je od pátku.. Bohužel mi tam řekli, že oprava vynutí statoru alternatoru bude trvat aspon 3 - 4 týdny :´-

V pondělí mám čekat telefon, a domluvíme se co a jak.
Kdyby náhodou měl někdo altík navíc, asi bych ho vzal :D Jak jí budu mít doma, dopíšu jak to dopadlo.

Takže motorka je po 20 dnech odstávky opět pojizdná, stator altíku převinutej a už dobíjí :).
První výlet 250 km po okolí a nějaké foceni :)

Radek ;)

• Příprava na sezonu - sevis

Dneska 28.3.2014 Jsem si ji dovezl ze servisu plně připravenou na sezonu |-) Proběhla klasická vyměna oleje, brzdovky a filtrů Dale kompletní kontrola motoru a brzd. +Nová řetězová sada D.I.D a nové pneumatiky Contine

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 28.03.2014
    Uskutečněno: 28.03.2014
  • Nové Věci

Ke dni 25.3.2014 Jsem si konečně pořidil odpovídající oblečení k mašine :-$ Vše od firmy Suomy, Dvoudilná kožená kombinéza, rukavice, boty. Modrobílé, jako motorka :)) Helma Shark S900C Finks WKR. Jsem zvědavej n

Typ: Koupě
    Vloženo: 28.03.2014