Suzuki GSF 650S Bandit (2008)

Vlastník honzikch
Vloženo 20.2.2014
Aktualizováno 1.7.2016

Vloženo: 20.03.2014, Uskutečněno: 20.03.2014, Stav tachometru: 16200 km, Zhlédnuto: 2x

Tak dnes nadešel čas ... po zjištění nerovnoměrně vytahaného řetězu a po jeho sehnání a opětovného nandání (roznýtování - snýtování) Jsem si se strýcem prostě našel důvod pro vyjížďku v tak krásném počasí, měl jsem k motorce jen jeden origo klíček takže směr CČM k zámečníkovi a tam zakoupili nový sice jiného tvaru ale za 160,-.. je to prostě dobrý mít rezervu
Jízda byla perfektní, musím se ještě dobře naučit řadit nohou v motocyklové obuvi, s nižší to šlo o dost lépe (v kotníku) u mých nových přes celkovou tuhost boty to jde trochu hůře. Jízdou jsem se snažil prostřídat všechny kvalty, brzdit motorem atp. Jediný nezvyk byl v zrcátkách že jsou podstatně trochu dál než u Jawy Dandy (na řidítkách) u Bandasky jsem se musel trochu víc natáhnout pro seštelování.
V jízdě se hmotnost bandita úplně ztratila o proti strýcově GSX1400 je to o něco lehčí - že se nesnaží toliko padat do zatáček .

Za mě to byla suprová jízda na východní spojce jsme si kousek rychleji projeli... No když to má nyní origo 62.5kW, netěším se na to až to bude muset být uškrcený na 35kW..

• První velký výjezd

Další zápis do deníčku motorky. Dnes jsem byl objednán na snížení výkonu u Motosoukupa v Jičíněvsi, hodinnový termín byl však velmi krutý. mezi 8 až 9 tam :-C. Takže budíček na šestou, něco do žaludku, připravit se a v

Vloženo: 21.03.2014
    Uskutečněno: 21.03.2014
  • Okapotování

Tak po druhém víkendu v březnu jsme se konečně dokopali přes lakování jak barvou tak bezbarvým lakem a následovném leštěním k sestavení plastů. Idealistická vize že to stihneme za jeden den jak sestrojit tak přepsat byl

Typ: Údržba
    Vloženo: 11.03.2014
    Uskutečněno: 11.03.2014
  • výměna gufer a prachovek

1.3.2014- Na rozhraní února a března padlo rozhodnutí o sundání vidlic, výměny gufer a prachovek - ty prachovky byly u mé koupené lehce z jedné strany popraskané a je jasné že by se časem ještě potrhaly víc a byla by ces

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.03.2014