KTM Duke 200 (2012)

Vlastník Tez
Vloženo 15.6.2013
Aktualizováno 16.4.2020

Vloženo: 14.03.2014, Uskutečněno: 14.03.2014, Stav tachometru: 6100 km, Zhlédnuto: 29x

Přišel čas na další garančku a jako bonus mi přes zimu vytekla chladící kapalina.

O garančce není moc co psát, mění se svíčka a olej + filtr a přišla na cca 2100. Z toho diagnostika 600 a hodina práce dalších 600

Horší to bylo s tou chladící kapalinou. Už jsem tam s tím byl asi třikrát, nejdřív po zahřátí stříkala na pravé straně. Poporvé jsem se dozvěděl, že je to normální, že tam bylo moc kapaliny a vyteklo to přepadem. Po druhé nějak zahýbali s přepadem a pomohlo to.
Pak začala kapalina prosakovat pro změnu na levé straně u motoru. Vyměnili o-kroužek, údajně to natlakovali a zkontrolovali a prý v pohodě.
No a teď po zimě vytekla zas. Tentokrát už to opravdu řešili. Motorka u nich byla 10 dní (10 nádherných slunečných dní) během kterých vyměnili kolínko, termostat a několik dalších drobností a vypadá to, že je konečně a definitivně pokoj. Motorku mi vrátili tento týden ve středu... o víkendu má začít sněžit.

• Reklamace - převodovka

V převodovce začalo na nerovnostech podivně křupat a chroupat. Vzhledem k tomu, že převodovka mě trápí již delší dobu (nepřesná, gumový chod, vypadává šestka), jsem se rozhodl pro další reklamaci. Trvalo to cca dva týdny

Typ: Oprava
    Vloženo: 23.04.2014
    Uskutečněno: 18.04.2014
  • Malá oprava po nehodě

Po nedávné havárii jsem se konečně rozhoupal k opravě. Chci si udržet záruku, takže jsem to dal opět do Shivy, kde jsem si nechal srovnat řidítka, vyměnit páčku brzdy a (když už jsem byl v tom) tak i dát nové pěkné černo

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.08.2013
    Uskutečněno: 15.08.2013
  • První nehoda

Tak a je to tu, vracel jsem se domů a pod Točnou jsem to v zatáčce položil. Vůbec jsem nechápal jak se mi to povedlo, rozhodně jsem nejel nijak rychle (skoro krokem), ale najednou jsem se klouzal... Motorku jsem zvedl (j

Typ: Havárie
    Vloženo: 18.07.2013