Jawa 50/05 (1963)

Vloženo 7.7.2013
Aktualizováno 12.3.2015

konečně nějaký rozlišení

Vloženo: 15.02.2014, Uskutečněno: 15.02.2014, Zhlédnuto: 20x

tak lak prej příští tejden, a v pátek jsem byl pro chrom, vypadá dobře ani drahý to nebylo - dvě podložky, držáky páček a ještě pozinkový rozpěrky do řídítek celý za 300 ale teda domluva je s tim člověkem doslova jako s debilem :) do zpráv napíšu kdo to je, celkově z toho mám dojem že jestli to je udělaný dobře tak budiž, ale je to fakt slibotechna hadr, dvakrát jsem tam jel zbytečně když už to tam prej měl, nehledě na to že to mělo bejt asi v půlce ledna a minimáolně čtyřikrát jsem od něj slyšel, buď na konci tejdne nebo na začátku příštího... takže suma sumárum, chrom vypadá fakt pěkně a jestli nezrezne tak mu to asi příště zas dám, protože lepší domluva s debilem než domluva s podvodníkem na kterýho bych mohl narazit příště, internet je plnej pomluv snad na všechny chromovny :) tohle berte jako přepis toho co se stalo, nechtěl jsem to nějak zabarvit... jinak jsem sehnal lepší mašinku na focení tak jsem se dal do práce :D

chalamalama (0) napsal 15.02.2014 v 19:58

taky baví, je to malinký, jednoduchoučký a mám spoustu prostoru si hrát :)

danny3716 (1) napsal 15.02.2014 v 18:55

Pěkný

WVigo (4) napsal 15.02.2014 v 17:58

Tak to musí bavit

• Start trabantů

Tak zas uběhla nějaká doba, fík má nalítáno přes 4,5 tisíce, v létě, děšti, na sněhu v zimě, zkusil si jeden pád ze stojanu než jsem stihnul zavřít branku :D prostě se používá a musím konstatovat že bez poruch! Fotky jso

Vloženo: 22.02.2015
    Uskutečněno: 22.02.2015
  • 2500+

Tak mám nalítáno od složení víc jak dvaapůl tisíce, nevím to přesně protože se zničilo lanko tachometru (nové s obřím nápisem made in CZ) a já si toho nevšiml a v domění že je špatný šnek u kola jsem čekal až bude burza

Vloženo: 18.08.2014
    Uskutečněno: 18.08.2014
  • prvních 320 km

tak jsem toho draka dostavěl, v neděli jsem odpoledne najel 80 km a jen jsem po příjezdu domu trochu zvednul volnoběch, v pondělí jsem nebyl doma a dneska jsem přes den najel 250, sám tomu nevěřim ale ani jsem na tu moto

Vloženo: 10.06.2014
    Uskutečněno: 10.06.2014