Yamaha MT-03 (2006)

Vlastník Psychedellic
Vloženo 25.10.2013
Aktualizováno 24.7.2015

Ideální zimní neděle

Vloženo: 21.01.2014, Uskutečněno: 19.01.2014, Stav tachometru: 25500 km, Zhlédnuto: 4x

Kdo by čekal, že koncem ledna podniknu vyjížďku v osmi stupních na suchý silnici a se sluníčkem v zádech
S baťůžkem jsme to vzali z Český Lípy přes Dubou a Liběchov do Litoměřic (kam mimochodem nově vede nádherně opravená silnice) a odtamtud zpátky. Necelý dvě hoďky i s dvěma čurpauzama u pumpy.

Cesta byla parádní, emtéčko po měsíci v garáži chytlo na první otočení, většina silnic byla suchá, minimální provoz, žádnej magor, co by nás chtěl zabít, co víc si přát

Zima taky nebyla (ještě aby jo, když bylo tepleji, než když jsme v září na strojích vyrazili na Boží Dar), zábly akorát ruce v koženejch nezateplenejch rukavicích, jinak pohodlíčko.

V Litoměřicích nám mávaly všechny cikáňata, který jsme míjely

Takže prostě super provětrání stroje, než přijde "ta pravá" (těžko říct, jestli to bude ještě letos) zima.

Psychedellic (1) napsal 21.01.2014 v 20:28

motovlk > No vida, máme i společný foto Mimochodem pěkný wheelie na výjezdu

motovlk (7) napsal 21.01.2014 v 20:19

Jo byl to pěknej den . SV v Dubý .

• Prodej

A MTčko je fuč. Jak to tak bejvá, bylo trochu smutno, ale věřím, že bude dál dělat radost, jen už v jiný garáži :-$

Typ: Prodej
    Vloženo: 24.07.2015
    Uskutečněno: 24.07.2015
  • Učme se přežít / Loučení s MTčkem

Na konci června jsem se zúčastnil první regulérní moto-výuky, pořádané ve spolupráci agentury STOP nehodám, Besipu a Libereckého kraje. Za cenu "zdarma" to byla úplně jedinečná akce, fakt jsem cejtil, že po tomhle jed

Typ: Sraz
    Vloženo: 14.07.2015
    Uskutečněno: 30.06.2015
  • Víkend v Orlických horách

Začátkem května jsme vyrazili na první větší letošní výlet. Od pátku do neděle jsme najezdili něco přes 800km v česko-polskym pohraničí i za ním (zvěsti o polských silnicích nepřeháněly, co není silnice první třídy je ta

Typ: Dovolená
    Vloženo: 05.06.2015