Jawa 50/05 (1963)

Vlastník chalamalama
Vloženo 7.7.2013
Aktualizováno 12.3.2015

Vloženo: 04.01.2014, Uskutečněno: 04.01.2014, Zhlédnuto: 16x

Dneska jsem s bráchou oblík motorku do celý karoserie a zjistili jsme že perfektně sedí, už předtim jsem si pohrál se všema lajnama, návazností dílů a spárama, jediná věc co dělá neplechu je stupačkovej kříž, né a né ho "dohnat" při každym utažení se mu chce jinam, takže to nechám a po laku až to bude finálově sesazený se s nim teprv někam cukne, ono to neni tak hrozný, bude to tak v nejhoršim 3/4 centimetru někam. pro jistotu sem ho ohnul spíš směrem dolu takže dohánět se bude nahoru a to půjde krásně podložkama (jistotka kvůli neporušení barvy). Jinak ježíšek se pochlapil, takže na barvu zbývá jen prodej nějakejch zbytků od motorky na aukru :) Až skončim, doufám do března, budou na motorce jen dvě věci né podle mých představ, původní výfuk a kola, takže vlastně tři, rád bych to pořídil taky jenže je jedno jestli chcete kola na fíka nebo kejvačku pořád stojej skoro 6000... asi bych něco nahnal na tom že bych si nakoupil věci zvlášt, sám to vypletl a dal jen centrovat ale stejně to s mejma penězma nepřichází v úvahu, to samí je ten vejfuk, stojí 2500 což je taky pěkná raketa, tyhle věci pořídim někdy časem, hlavně se musí osvědčit motor co jsem udělal, prostě když bude motorka šlapat jak má celou sezónu tak začnu přemejšlet o tomhle. Taky jsem blbnul s řídítkama, nešel moc hezky plyn tak jsem to různě přejížděl smirkem, taky je trubka z novovýroby vevnitř o setinku užší takže do ní nešla zátka, taky sranda s bruskou, v úterý si nechám zavařit dirky na prsíčkách kam se maj dát gumičky u motoru, přijde mi že to kazej, nechá se tam oboustrankou přilepit zespodu třeba kus duše z kola, nic nebude vidět a funkce ještě lepší protože to bude po celý ploše, to samé dirky na tlumivku v krytu světla, která se tam u tohohle zapojení elektriky vůbec nedává. Furt mám něco v hlavě, představa že to nechám nalakovat a až to přivezou zjistim že jsem něco zapoměl :DDD co by se dalo dělat :D ale asi by mě trefilo. Hezky jsem vám to všem pověděl tak zatim čus. V úterý možná hodim fotky zavařenejch a sbroušenejch dílů ;)

• Start trabantů

Tak zas uběhla nějaká doba, fík má nalítáno přes 4,5 tisíce, v létě, děšti, na sněhu v zimě, zkusil si jeden pád ze stojanu než jsem stihnul zavřít branku :D prostě se používá a musím konstatovat že bez poruch! Fotky jso

Vloženo: 22.02.2015
    Uskutečněno: 22.02.2015
  • 2500+

Tak mám nalítáno od složení víc jak dvaapůl tisíce, nevím to přesně protože se zničilo lanko tachometru (nové s obřím nápisem made in CZ) a já si toho nevšiml a v domění že je špatný šnek u kola jsem čekal až bude burza

Vloženo: 18.08.2014
    Uskutečněno: 18.08.2014
  • prvních 320 km

tak jsem toho draka dostavěl, v neděli jsem odpoledne najel 80 km a jen jsem po příjezdu domu trochu zvednul volnoběch, v pondělí jsem nebyl doma a dneska jsem přes den najel 250, sám tomu nevěřim ale ani jsem na tu moto

Vloženo: 10.06.2014
    Uskutečněno: 10.06.2014