Jawa 50/05 (1963)

Vlastník chalamalama
Vloženo 7.7.2013
Aktualizováno 12.3.2015

Vloženo: 11.11.2013, Uskutečněno: 11.11.2013, Zhlédnuto: 13x

V neděli jsem složil motor, kliku a ložiska jsem už den předem dal mrazit, ještě jednou arvou a benzínem do dokonala umyl kartery a všechny součástky, rozložil na ručník na ponku a začlo se, ložiska do horkovzsduškou nahřátejch karterů padly na dvě lehký klepnutí, klika taky paráda, akorát jsem chvíli hledal tu správnou vůli předlohy v převodovce a cpal jsem na to druhej karter, pak už to byla sranda, ložiska a všechno předtím jsme dělali ve dvou, takže výsledek: supr válec bez výbrusu se mnou slícovanými kanály, nový píst, kroužky, ferodo lamely, mezilamela, ložiska, gufera, klika ckr, primár řetěz, automat (to nej z třech naprd) - luxusní přesný řazení, vidlička řazení uloženka, nová sada pohledových šroubů, nová startpáka, řadička kterou jsem musel upravit aby neškrtala o víko, nový spodní očko pro bowden brzdy, kompresi to má parádní, ještě bez primáru jsem roztáčel převodovku a nic nerachtá nezvoní, řadí, vypadá to že jsme to ani nepokazili :), uvidíme,... mám ještě jeden naprd rám, tak to do něj jen tak nalehko příští týden přidělám, koupim litr benzínu a zkusim to nahodit, elektrika je přeměřená a měla by být vpořádku

chalamalama (0) napsal 13.11.2013 v 15:16

Dělám co můžu :) dík

pantokrator (0) napsal 12.11.2013 v 09:48

to je láska!

danny3716 (1) napsal 12.11.2013 v 08:19

Dobrá práce

Robinn (0) napsal 12.11.2013 v 06:38

Takle nevypadal i kdy vyjeli z fabriky ... Takle jsem jsi ho u pincka taky udělal když jsem renovoval a a ten tvůj motor vypada dost luxusně...:)

• Start trabantů

Tak zas uběhla nějaká doba, fík má nalítáno přes 4,5 tisíce, v létě, děšti, na sněhu v zimě, zkusil si jeden pád ze stojanu než jsem stihnul zavřít branku :D prostě se používá a musím konstatovat že bez poruch! Fotky jso

Vloženo: 22.02.2015
    Uskutečněno: 22.02.2015
  • 2500+

Tak mám nalítáno od složení víc jak dvaapůl tisíce, nevím to přesně protože se zničilo lanko tachometru (nové s obřím nápisem made in CZ) a já si toho nevšiml a v domění že je špatný šnek u kola jsem čekal až bude burza

Vloženo: 18.08.2014
    Uskutečněno: 18.08.2014
  • prvních 320 km

tak jsem toho draka dostavěl, v neděli jsem odpoledne najel 80 km a jen jsem po příjezdu domu trochu zvednul volnoběch, v pondělí jsem nebyl doma a dneska jsem přes den najel 250, sám tomu nevěřim ale ani jsem na tu moto

Vloženo: 10.06.2014
    Uskutečněno: 10.06.2014