Yamaha XV 750 Virago (1994)

Vlastník Zub47
Vloženo 28.7.2013
Aktualizováno 12.1.2018

Zavirání šoupatek

Vloženo: 08.11.2013, Uskutečněno: 08.11.2013, Zhlédnuto: 5x

Na dnesek hlasili asi posledni hezky teply den tak hura musim naposledy vyjet
Hodim na kuzi kuzi nakopnu masinu(ne do vyfuku)necham zahrat,mezitim hodim na batuzek usmev natistenym ksychtem na satku hups do sedla a kupredu
Nabaleny at nezmrznu gate tlaci na kulach bo mam jeste spotky,ale neva stastny na dusi jak panic pri prvnim orgazmu
Vyrazim smer Kozlovice kde doplnuji benal a pak dal smer Mnisi,Frenstat,zastavka na pinduli.Rychle cigarko bo cerstvy kislik se nachazi vsude kolem a ten by mne zabil Udelam par fotek a fi zase dal smer Roznov.
V Roznove odbocuji na Becvy a porad kroutim hlavou a hledam jestli nekde nezahlidnu kamarada Cmeldu,co kdyby zrovna nekam vyrazel,treba nekam do lazni vyhrat zada a prdel promin Cmeldo
Nikde ho nevidim a tak orostuju plyn a vystrelim ctyricitkou smer becvy ,tam odbocuju smer Hutisko Solanec.
Silnice se krouti jak vedeni kdyz ti ma pridat na vyplate ,slunicko krasne hreje a ja stoupam dal do kopcu smer Hutisko
Cesta se vine lesem a stoupa teplota zase pomalinku klesa poznal sem to bespecne podle toho ze se mi zacala delat nudle u nosu ale stastny jak blecha v kozuchu,celou dobu se totiz vzdaluji od Karvine
Dorazim na vrchol,parkuju mou rozpalenou Virazku,kopec to bol rjadny boha ,rozhlizim se,sem vnebi takovy vyhled uz sem dlouho nezazil
Opet zapaluji cigarko bo kisliku je tu jeste vic a vyrazim pomalu protahnout kosti k blizkemu hotelu.
Delam fotky,koukam kolem do kola,naprosta nadhera Vidim v dalce kopecky a at cumim jak blby Karvinou nevidim,uf odych sem si [lol]
Cerstvy vzuch,nikde a ni kousek dymu od nejakeho naftaku parada [lol] [lol]
Vse krasne musi jednou skoncit a tak nakopnu opet mou zlatou Virazku a vyrazim pomalu dal smer Velke karlovice a tam to stacim na Bumbalku a prez Bilou,stare hamry okolo Sanci,Ostravici,Frydlant dorazim dom do Metylek.
Vyjizdka dlouha ctyri hodky,kilaku najeto vzdyt je to jedno,ale kdyby jel semnou Istonbike tak bych to urcite vedel [lol] Rychlost zavratna Jirka metal by mi stihal,akorat Rentik by byl nasrany bo petku by tam asi nekop [lol] [lol] [lol]
Tak pratele tohle byla ma posledni letosni vyjistka,bo jak sem dojel vypustil sem olej a vytah baterku a Virazku hodil na hlavni stojan,no proste sem zazimoval
Pratele bylo to fakt paradni zavirani sezony,ikdyz bohuzel sem jel sam a ostatni kamosi nejeli se mnou,ale nezoufejte,TATO JIZDA BYLA UDELANA ZA VAS VSECHNY NEJVERNEJSI Takze ted na par mesicu do plechovky a pristi rok ZASE SPOLU AHOJ

owenovic (12) napsal 13.05.2014 v 19:30

Parádní motorka,skvělá vyjíždka a ješlě lepší fotky a text

Raging.bull (0) napsal 16.11.2013 v 19:31

Super fotky, super projížďka, je co závidět čus na jaře

rici07 (0) napsal 10.11.2013 v 19:33

No zoubku co k tomu říct ale přece něco prostě super fotky jak z katalogu zajímalo by mě za jak dlouho si slezl z mašiny a led na prdeli si měl ještě v obýváku? ale díky za nás žes to vydržel a kdyby něco led lampu někde mám tak bych ti tu prdelku ohřál

Václav69 (0) napsal 10.11.2013 v 16:31

Opravdu nádherné počasí , překrásná příroda, děkuji tímto za uzavření letošní sezony, protože já to asi už nestihnu. Zkrátka napadne sníh a nevyjedu .

starýludva (0) napsal 10.11.2013 v 00:01

Krásné fotky,asi tak jak ta vyjížďka.Nemám pravdu? Tak Ti teda přeji krásný zimní spánek a na jaře se pěkně prober ať můžeš zase vyrazit.

tatíkPé (9) napsal 09.11.2013 v 13:07

My jsme byli s naším nejvěrnějším kámošem šimim navštívit jižní kraje ,Hodonín a tak a tu jízdu ti opravdu závidím .

bill56 (8) napsal 09.11.2013 v 12:29

Pěkně Ty

StrejdaMortymer (2) napsal 08.11.2013 v 21:11

Koukám, že vy jste tam měli nádherně, u nás na severu je už od poloviny října jenom zataženo s mrazem :/ Tak ahoj v další sezoně!

BLUESAVAGE (2) napsal 08.11.2013 v 20:27

SUPER, JEDNODUŠE PERFEKTNÍ

Ahoj na jaře v sedle !!!

istonbike (2) napsal 08.11.2013 v 19:14

6 stupňů to je krásné teplíčko

DanXV (0) napsal 08.11.2013 v 19:06

D D

Zub47 (2) napsal 08.11.2013 v 19:05

Hm zebych tam ten olej vratil jeste neni v kanale ale uz hlasi jenom kolem 6stupnu

realbiker (0) napsal 08.11.2013 v 19:04

Povedený fotky a hezký výlet

istonbike (2) napsal 08.11.2013 v 19:02

Brácho naprostá fantazie...echt sloh,typicky Zubovský slang,nádherné fotky a neskutečná pohoda v sedle...teda až na ty gule Díky za nás za všechny
P.S. tajně doufám že ještě ventily protáhnu a zavírání vstřiků ještě neplánuju

Tuareg-Tengai (1) napsal 08.11.2013 v 18:39

jen si užij poslední dny kdy se dá eště jezdit

JirkaMetal (1) napsal 08.11.2013 v 18:04

Jo,jo to si někdo jezdí a někdo maká,či nakupuje v hypermarketech příště si vem dalekohled a třebas to bájné město spatříš jinač samo pěkný fotečky

• Zas ty knedle,mnam.

Toz zas sem rychly jako sracka a vkladam zapis jako prvni Dnezka sem nemoh ani dospat jak sem se tesil na tu dobrotu z boruvkama :-P sraz u 13-nactky v 10 00h,nadrzeny jako pez na harajici fenu sem tam dorazil uz opul

Vloženo: 13.10.2013
    Uskutečněno: 13.10.2013
  • Motosraz Zermanice

Dnez od rana sem koukal na oblohu a nevypadaloto vubec ruzove :[ mraky jako prase,cekal sem jen kdy zacne chcat zase (n) ale ten na hore nas motorkare ma asi strasne rad protoze kolem desate se zacalo vyjasnovat :-D a v

Vloženo: 21.09.2013
    Uskutečněno: 21.09.2013
  • Srdce Bezkyd

Jirka Metal zase zorganizoval vyjistku tak proc se nepripojit :-P B-) sraz u 13-nactky a pak jako vedouci kolony-spis pekna brzda zme vyrazili kochacim tempem smer Podolanky na Srdce Bezkyd.Podle slov Rentika to opravd

Vloženo: 27.08.2013
    Uskutečněno: 27.08.2013