Yamaha XV 750 Virago (1994)

Vlastník Zub47
Vloženo 28.7.2013
Aktualizováno 12.1.2018

Vloženo: 13.10.2013, Uskutečněno: 13.10.2013, Zhlédnuto: 5x

Toz zas sem rychly jako sracka a vkladam zapis jako prvni Dnezka sem nemoh ani dospat jak sem se tesil na tu dobrotu z boruvkama sraz u 13-nactky v 10 00h,nadrzeny jako pez na harajici fenu sem tam dorazil uz opul desata a vyhlizel dalsi hladove krky kdy se obevi Zahulil sem jedno cvano a uz slysim prvni stroje pak uz se to tam zaclo rojit jak vosy na med v 10 uz byl parking u 13-nactky plny,jeden hezci stroj jak druhy Pozdraveni,seznameni znovymi bikery a bikerkami,batuzkami samo sebou,hodit pokec a uz se vyrazi na tu sladkou dobrotu
Organizace uzavirani krizovatek na jednicku,ale cestou se par krat mezi nas vesrali dementi v plechovce jinak vse v poho a tudiz si jen vychutnavat bozi den,nadhernou prirodu vybarvenou podzimem a krasnou kolonu bublajicich stroju
Po prijezdu na Kohutku a zaparkovani zme se vrhli do hospy vyzrat ty knedle,servirky v soku ze vidi tolik lidi najednou pohromade ,nebo si mysleli asi nejaky sadomaso klub (sama kuze a zelezo)jen ten latex chybel nevedely kam driv skocit a tak byly rozrusene ze zapomely nekterym donest i obednane jidlo a tudiz ti hladovci museli cekat prez hodinu na kuz zvance My proziravejsi zme se usadili radeji primo u kuchyne at to mame zprvi ruky
Na to ze vseci rikali jak nejsou ty porce velke sem byl vsoku a byl sem rad ze jel muj batuzek se mnou(okrad sem ju o pul porce)a pak uz sem byl konecne spokojen jeste ze sem mel na snidani talir fazoli a tri krajice chleba -hold kdyz si ve vivinu nenadelas nic.
Po zranici kazdy musel spocnut bo meli brucha plne a tak i ja sem dotah opasek at mi nespadnou gate a pripojil se kmim at netrham partu Cigarko pokec a pak uz do sedel a navrat k domovu.
A tak jak zme vyjeli tak zme zase skoncili u 13-nactky,cigarko pokec,rozlouceni s prateli a pak uz zme se rozjeli kazdy svou cestou.
Kdyz to shrnu do skradky, bylo to suprove zakonceni sezony z partou SKVELYCH LIDICEK kteri taky maji radi pohodu na cestach
Dekuji vsem pratele a blazni jedne stopy a doufam ze jeste letoz udelame nejake to zavirani silnic.
PS:skoda jen ze Jirka Metal a Rentik z batuzkem museli driv dom a nemohli snama spolecne vyzrat ty knedle,a taky to ze sem opet zapomel fotak a tak sem napraskal aspon par fotek mobilem.

rici07 (0) napsal 14.10.2013 v 18:25

Na množství nehledme jak už řek náký ten král Mně se to líbí i z hrubkama kterých sám dělám jak máku Já sem myslel že jedeme ve škole po ruským vzoru když jsme jim tak lezli do řiti Ty si prostě můj člověk Jen tak mimocho dem neseděli sme spolu v lavici že ty si ode mně opisoval

rentik (0) napsal 14.10.2013 v 17:14

Aho Zube.Opět si nezklamal. 100 bodou.

shumi-p (0) napsal 14.10.2013 v 12:17

Suprovně napsané

Zub47 (2) napsal 14.10.2013 v 06:05

Ja vi,mam tam chyb jak maku ale to jen proto ze sem byl na skole hamoun a mel z cestiny za 5
ale v poctech sem byl dobry protoze si pamatuju ze 5 je vic jak 1

tatíkPé (9) napsal 14.10.2013 v 03:41

Super zápis,zube ,den byl jako malovaný .

JirkaMetal (1) napsal 14.10.2013 v 02:38

nádherný počasí,super bikeři,ex-jízda jen já jel v tom nej domů do pr...!!

bill56 (8) napsal 13.10.2013 v 23:26

perfekt zajištěná organizace dík pokusím se najít těch pár blbců plechovkářů na videu a vložím,jednoho vím že nenajdu,bo to bylo za mnou a kámoše hoooodne omezil,no .óvado,to bylo při samostatním odjezdu nás pár jedinců děkuji za pěknou jízdu VŠEM,

DRU2142 (0) napsal 13.10.2013 v 22:39

Čest Pane . Super zápis ze slkvělého dne. Jsem rád, že Vám vyšlo počasí. Škoda jen toho foťáku. Podle těch pár fotek, ale usuzuji, že účastníku bylo hojně, takže mě velice mrzí :´- má neúčast. Když si představím kolik nových pohodových lidí jsem mohl poznat a společně s nimi naplnit břich a užít si podzim, tak mě sere , že jsem neslavil ty narozky jindy. No nic snad to ještě letos vyjde a kdyby náhodou ne, tak ať je velice krátká zima Tak snad příště.

cmelda222 (1) napsal 13.10.2013 v 21:12

Zube paráda, gratuluji k 1. místu v rychlosti dnešního psaní. Tož zase někdy čao

BLUESAVAGE (2) napsal 13.10.2013 v 20:52

Ten zápis, to je dílo

Jen bych se tak optal - ten chleba s fazolema... byl čerstvej ???
Jestli jo, tak bych vážně řešil, jestli by nestálo za zvážení nechat namontovat LPG s plnícím otvorem přímo v židli pilota

BlackTigeeer (2) napsal 13.10.2013 v 20:35

LUXUSNÍ ZÁPIS ZUBE

istonbike (2) napsal 13.10.2013 v 19:55

Kua...ten tvůj mobil fotí líp než můj foťák

istonbike (2) napsal 13.10.2013 v 19:54

Perfektní Zubův sleng kombinovaný se specifickým rukopisem a je s toho super čtení a vyjížďka ta byla naprosto ÚŽASNÁ Klucíííííííí Dííííííík

• Zavirání šoupatek

Na dnesek hlasili asi posledni hezky teply den tak hura musim naposledy vyjet :-DD B-) :-P Hodim na kuzi kuzi :-D nakopnu masinu(ne do vyfuku)necham zahrat,mezitim hodim na batuzek usmev natistenym ksychtem na satku

Vloženo: 08.11.2013
    Uskutečněno: 08.11.2013
  • Motosraz Zermanice

Dnez od rana sem koukal na oblohu a nevypadaloto vubec ruzove :[ mraky jako prase,cekal sem jen kdy zacne chcat zase (n) ale ten na hore nas motorkare ma asi strasne rad protoze kolem desate se zacalo vyjasnovat :-D a v

Vloženo: 21.09.2013
    Uskutečněno: 21.09.2013
  • Srdce Bezkyd

Jirka Metal zase zorganizoval vyjistku tak proc se nepripojit :-P B-) sraz u 13-nactky a pak jako vedouci kolony-spis pekna brzda zme vyrazili kochacim tempem smer Podolanky na Srdce Bezkyd.Podle slov Rentika to opravd

Vloženo: 27.08.2013
    Uskutečněno: 27.08.2013