Honda XL 600V Transalp (1997)

Vlastník Maluco
Vloženo 1.9.2013
Aktualizováno 26.9.2016

Vloženo: 02.10.2013, Uskutečněno: 23.09.2013, Stav tachometru: 10430 km, Zhlédnuto: 8x

Konečně mi přišlo přední turistické plexi. Zvažoval jsem nové, ale nakonec jsem narazil na výborný inzerát staršího plexi. Dnes jsem rád, že jsem to udělal. Spokojen jak cenově, stavem a dokonce i zabarvením, jelikož je do červena a krásně Trampovi sedí.

• Blástry Acerbis, hlavní stojan, padací rámy a držáky bo

Opět jsem zdokonalil Alpa o několik užitečných doplňků. S blástrama Acerbis jsem najezdil už několik stovek Km a musím říct, že pěkně chrání ruce proti větru a taky páčky při pádu proti zlomení, navíc se mi líbí více, ne

Vloženo: 02.08.2014
    Uskutečněno: 02.08.2014
  • Montáž vyhřívaných heftů

Po delší době mi konečně dorazily vyhříváky, byl volný čas na hrátky s Alpíkem, tak jsem se do toho pustil. Při jedné práci jsem namontoval i závaží. Výsledek na fotkách. Hřeje to krásně, určitě to při jízdách ocením. Př

Vloženo: 25.11.2013
    Uskutečněno: 25.11.2013
  • Hostýnsko Vsetínské vrchy

Počasí bylo sluníčkové, dosáhlo se až 22 stupŃů - nádhera! Tento krát s námi jeli celou dobu i na chopperech, takže to bylo všehochuť. Odkaz na více fotek: http://motofoto.rajce.idnes.cz/20131028_vyjizdka_Hostynky#

Vloženo: 04.11.2013
    Uskutečněno: 28.10.2013