Yamaha TDM 900 (2004)

Vlastník Tamashi
Vloženo 29.3.2012
Aktualizováno 21.9.2012

Vloženo: 30.09.2013, Uskutečněno: 30.09.2013, Stav tachometru: 27674 km, Zhlédnuto: 2x

22-24.8. jsme se ve dvou vydali do Krásné Lípy.
Nebudu se rozvádět o osobních zážitcích, ale motozážitek to byl perfektní. Spotřeba ve dvou nepřelezla 5,5l/100m (a to krom spolujezdkyně byl topcase nacpaný nářadím a obě brašny věcmi, jídlem a dalšími nezbytnostmi).
Vyrazili jsme z Pardubic na HRK, Trutnov, Jilemnice (oběd), Tanvald, Liberec (tady díky chybě naviace zajížďka na Albrechtice), Nový Bor a Krásná Lípa. Silnice po celou dobu príma krom úseku Jilemnice-Tanvald, kde probíhala rekonstrukce.
Motorka odvedla svou službu perfektně, dokonce si ani nestěžovala, že jsem jí nenamazal cestou řetěz. Zvládla na jedno máznutí celých dovolenkových 580km. Ale přispělo tomu i krásné suché počasí.
Jinak jsem v Českém Švýcarsku trochu pochopil co všichni mají s těmi Alpami a už se tam moc těším - teda spíš těšíme :)
Pořádně jsme otestovali interkomy (http://www.motorkari.cz/cestovani/vybaveni-cesty/bt-intercom-26020.html) a rozhodně souhlasíme s textem. Jsou prostě boží a za tu cenu naprosto úchvatný. Nedám na ně dopustit a můžu se jen modlit, aby jejich životnost překračovala cenu
Z Krásné Lípy jsme projeli část Českého Švýcarska a poslední den dovolené jsme jeli přes Mladou Boleslav na Jiterní Vtelno k megaviaduktu, kde jsme se sešli s přáteli (BMW F 650 GS) a společně přes Turnov - abychom si ještě užili dálničního přesunu - na Turnov a odtud přes Jičín a Hradec Králové domů.
Za celou cestu jsme nalezli na naší úžasné motorce dvě chyby - jedna je sedlo spolujezdce, které je jednoduše po dvou stech kilometrech nedostatečně pohodlné a druhé je výkon, který zatím ještě nedokážu naplno využít - to jsou nevýhody, co?
Je to prostě TDM - téměř dokonalá motorka.

• Orlické hory

Původně jsem měl jet do Jeseníků za partou motorkářů, s nimi do Polska a na super projížďku. Jenže jsem princezna a nechtělo se mi najet jen tak 500km, takže na poslední chvíli jsem změnil partu a místo do Polska jel do

Vloženo: 30.09.2013
    Uskutečněno: 30.09.2013
  • Zimní spánek

Po první společné sezóně najeto 2500km, kdy limitem byly sjeté pneu a na ně chybějící finance... Každopádně Jarmilka spinká u kamaráda v garáži, SPZtka spinká pěkně v depozitu a pojišťovna posílá právě penízky na můj ú

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 07.11.2012