Suzuki DL 650 V-Strom (2007)

Vlastník Piwell
Vloženo 7.8.2013
Aktualizováno 29.7.2014

Vloženo: 14.09.2013, Uskutečněno: 14.09.2013, Stav tachometru: 36700 km, Zhlédnuto: 12x

Takže jsem moc nelenil a začal vylepšovat. První byly řídítka - origo jsou na mě nízký a trochu divně tvarovaný, čili výměna za vyšší duralový s hrazdou. Na hrazdě pak přistál teploměr vzduchu. Musel jsem krapet předělat uchycení závažíček a rovnou je nechal nalakovat práškovou barvou. Padáky Kappa. Centrální stojan - základní věc. Nosiče bočních kufrů Givi. Kufry Givi E360N s vnitřníma taškama. Plech pod motor SW Motech. Musel jsem si udělat přední držák plechu na padáky. Vyrobil jsem si hrazdičku k uchycení navigace a zásuvky (rovněž práškovej lak). Navigaci mám v pouzdře od Givi. Když jsem se hrabal v elektrice tak rovnou vyhřívaný gripy Daytona a DRL světla abych byl líp vidět. Sehnal jsem za 1/3 původní ceny rok starej zamykatelnej deflektor na plexi od Touratechu - není to sice kdovíjak krásný, ale je to účelný - posbírá to hmyz, v helmě je krásně ticho a nejsou žádný turbulence. Ale na rozbitý cestě je hůř vidět před motorku. Ještě, že sundání/nandání deflektoru je otázkou asi 5 vteřin. Pak ještě zrcátka - originální jsou krásný jak noc a málo do stran takže jsem dal zrcadla z Kawasaki ER-6N - designově jdou ke smrku mnohem líp, vidět v nich je špičkově.

Plánuju ještě alu kryt řetězu (v řešení) a laďák. A pak si ještě určitě něco vymyslim

Hamrmen (3) napsal 05.01.2014 v 20:11

Hezký

• Balkán 2014

9 dní, 4300 km, navštívené země: Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Bosna a Hercegovina, Černá Hora, Albánie, Makedonie, Řecko, Kosovo, Srbsko, Maďarsko, Slovensko. Závada žádná, na BMW nikdo nejel - jenom japonský motorky

Typ: Dovolená
    Vloženo: 21.08.2014
    Uskutečněno: 27.06.2014
  • pancéřky

V-Strom má mdlý přední brzdy takže jsem se rozhodl pro výměnu destiček. Měl jsem tam ještě originální Tokico, po 38,5k km je jich ještě asi půlka. Dal jsem sintrovaný SBSka, který se obecně doporučujou a já sám s nima ma

Vloženo: 18.06.2014
    Uskutečněno: 14.06.2014
  • zase pár vychytávek

Tak jsem si pořídil zahrádku na kufr, alu kryt řetězu, kvaltometr Gipro DS, laďáček Scorpion a na příští sezónu zánovní sadu pneu Metzeler Tourance EXP.

Vloženo: 01.01.2014
    Uskutečněno: 01.01.2014