ČZ 125/476 (1969)

Vlastník Chupachups
Vloženo 23.8.2009
Aktualizováno 23.5.2013

Vloženo: 13.09.2013, Uskutečněno: 29.08.2013, Stav tachometru: 49184 km, Zhlédnuto: 10x

Dostal jsem lístek do Brna na moto gp, a hned bylo jasný že nepojedu plechovkou i když to mám do Brna přes 240 km. No ještě týden před odjezdem jsem Číze bezmezně věřil že to zvládne, ale čím byl pátek blíž tím se nervozita stupňovala. No a do nejvyšších otáček se dostala ve středu, kdy Číza najednou přestala dobíjet. Takže jsem se v ní celý čtvrtek hrabal abych mohl v pátek vyrazit směr Brno. Nakonec se to povedlo a já v pátek lehce po poledni vyrazil. Cesta ubíhala poklidně a Čezetka se prala s kilometry statečně. Asi po 5 hodinkách, 2 objížďkách a jednom zakufrování jsem byl u okruhu, pak jsem hodinu čekal na kamarády v autě. (njn i stará motorka je lepší než auto) :D No a cesta zpátky to bylo utrpení, 190 km v dešti na 44 let starý motorce, není uplně to nejlepší, ale moto3 za pozdější výjezd stály. Ale přece jenom jsem radši zastavil o 50 km dřív u babičky. Ale nejlepší okamžik byl na benzínce někde u Poděbrad kdy jsem potkal partičku starších motorkářů na silničkách kteří jely taky z Brna, a ptaly se jestli jsem místní a jestli tam dlouho prší. No a já je sejmul tím že nevim že jedu taky z Brna... :D :)

• První vijížďka nove sezony

Tak dneska první delší vijížďka v roce 2013, 50 kiláčků do prahy,. No je ještě docela zima, ale povedlo se. Teď mě ještě čeká jízda zpátky :D

Vloženo: 06.02.2013
    Uskutečněno: 06.02.2013
  • Projíždka

Tak jsem nevydržel, a šel jsem se projet. Z Hrobců do Roudnice nad Labem, tam přes labe, do Litoměřic (tam zase na naší stranu labe) a přez Terezín zpět domů.

Vloženo: 19.11.2009
    Uskutečněno: 15.11.2009
  • Poslední jízda sezony 09

Čzetka jela dobře, teď jí jen čeká renovace přes zimu, snad to výjde i s nachromováním nádrže, barva nejspíš zůstane stejná, uvažoval sem že podle nalezených materiálů ještě o žluto-černé ale asi jí nechám jak je, takže

Vloženo: 03.11.2009
    Uskutečněno: 01.11.2009