Cagiva Elefant 750 (1994)

Vlastník Hery22
Vloženo 6.1.2013
Aktualizováno 19.4.2024

Vloženo: 29.08.2013, Uskutečněno: 29.08.2013, Zhlédnuto: 1x

Už dlouho jsem chtěl jet na výlet do Osoblahy, která je známá svou úzkokolejnou železnicí. Projet vláčkem jsem se ale nejel, raději jsem se chtěl jet dále projet na motorce. Tak jsem se jen podíval na vlak, památník 1sv. války a náměstí, kde bohužel posedávali bezdomovci a tím dělali vynikající reklamu (už jsem to slyšel dřív, že tam otravujou) Takhle si víc turistu nezískají, škoda, okolí je tam jinak pěkné. Pak jsem si řekl, že se zajedu podívat na Nyské a Otmuchovské jezero, o kterých jsem slyšel hodně rozdílné názory. Mi se tam celkem líbilo, ale asi to bylo asi aji tím, že tam nikdo nebyl a měl jsem tam klid. Podíval jsem se po městě Nysa a Otmuchov a u Otmuchovského jezera jsem posvačil. Chtěl jsem jet od tama původně zpátky k domovu, ale když jsem viděl, že Klodsko je vzdálené už jen 30km, tak jsem si řekl, že jej ještě navštívím. Asi jsem udělal trochu chybu, protože ten provoz tam stál zato, v zácpě stát mě opravdu moc nebaví, navíc jsem tam docela zabloudil a tím ztratil dost času a km. Jinak to je celkem pěkné město. Cestou zpátky jsem jel přes Jeseníky. Ale udělal jsem chybu, protože jsem neměl mapu, mohl jsem jet přes Králíky a nemusel jsem se tím pádem vracet přes Zlatý Stok (těžilo se tam zlato a důl je otevřený veřejností). Jelo by se aji docela dobře, ale těch kamionu . Pak už jsem jel přes Javorník do Jeseníku. Zastavil jsem se na přestávku u Lipové Lázně u jeskyní, kde jsem si trochu odpočinul a posvačil a jel dále směr na Bruntál. To že cesta v Jeseníkách stojí za to asi opakovat nemusím, byl to nejlepší úsek cesty (jako vždy ) A pak už jen přes Opavu domů.
Najeto cca 415km

• Chvíle dopoledního volna

Měl jsem dopoledne volno, děti s babičkou a dědou, manželka mi zabavila skútr, jela na něm do práce, a tak mi nezbylo nic jiného, než se jet projet na slonovi :-D Projel jsem se jen tak u nás po Prajzské, s tím, že js

Vloženo: 03.08.2022
    Uskutečněno: 03.08.2022
  • Kontrola chalupy

Po delší době jsem vytáhl nejen slona z garáže, ale i ženu na motorku, pár let nejela (děti, práce...) Jako záminku na projížďku jsme si dali zkontrolovat, jak nám postupujou dělníci se střechou na naší chalupě. Trasu pr

Vloženo: 11.09.2021
    Uskutečněno: 11.09.2021
  • Slovensko, Ukrajina

přidám pár fotek z mé letošní cesty na Ukrajinu, které fotil kolega, než jsme se v Mukačevu rozdělili a každý jsme si pak jeli svou cestu, já dál do Zakarpatské Ukrajiny a oni zpět na SK

Typ: Dovolená
    Vloženo: 20.10.2016