Aprilia SportCity Cube 300 (2011)

Vlastník steady
Vloženo 21.6.2012
Aktualizováno 16.3.2014

Vloženo: 28.08.2013, Uskutečněno: 28.08.2013, Stav tachometru: 4250 km, Zhlédnuto: 20x

Tak se rok sešel s rokem, Aprilka je po servisu, je pořád jako nová a pořád se chudák trápí po dlažkách po Praze. Jeden výlet do Tábora to asi nespraví Kdy už bude čas na pořádnou vyjížďku?? Aspoň to Slovensko, kolem Štiavnice je tak krásně. Ukládám jako předsevzetí.

• Poprvé na zemi

Jednou to přijít muselo. Jedu si ve svém pruhu a ze stojícího pruhu vlevo vyjede pickup. A popojíždí napříč mým pruhem deset metrů přede mnou. Už jenom reflex mačká obě brzdy naplno, smyk, pád na levou stranu, brzdím lev

Typ: Havárie
    Vloženo: 08.05.2014
    Uskutečněno: 06.05.2014
  • Zimní pneu Metzeller

Jezdím i v zimě, tak jsem investoval skoro tři tisíce do jedné (!!!) přední zimní pneu Metzeler. Perfektní jistá jízda i kolem nuly. Najel jsem v zimě sotva 600km, přezouvám na jaře zpátky. Sníh nebyl, mráz asi dvakrát.

Vloženo: 08.05.2014
    Uskutečněno: 01.11.2013
  • Po roce ve městě na skútru

Tak si uvědomuju, že jsem si odkroutil pěkných necelých tři tisíce kilometrů na skútru a jen asi třikrát opustil centrum Prahy. Zpětně musím říct, že to bylo super rozhodnutí, vynechat auto a MHD a kromě nejhorších plísk

Vloženo: 25.04.2013
    Uskutečněno: 25.04.2013