Jawa 350/640 (1994)

Vlastník honzaVTR
Vloženo 30.1.2007
Aktualizováno 6.3.2011

Vloženo: 05.02.2009, Uskutečněno: 05.02.2009, Zhlédnuto: 2x

Takže dnes se mi konečně doma sešli všechny věci abych se mohl pustit do dalších oprav/úprav. V plánu je hlavně výměna uložení kyvné vidlice, výměna sekudárního řetězu protože ten původní už má něco za sebou a s tím spojená výměna gumových krytů řetězu protože jsou už výhodně popraskané a prolíná přes ně olej který zadělá zadní kolo. V další řadě to bude výměna žárovky za silnější H4 náhradu, utěsnění kolem spojkové tyčky, přetěsnění výfuků a výměna převlečené matice, kterou jsem strhl při dotahovaní kolena výfuku:-\. Pak už jen počkat na teplo a suchý silnice

• Takže dneska si přijeli omrknout mašinku dva pánové z Kuřimi-proběhl pokec,nějaká osvěta čím si motorka prošla a následná projíždka kolem komína:-)..Následně nato pán řekl že by se toho nebál...Proběhlo podepsání kupní s

Typ: Prodej
    Vloženo: 25.05.2009
    Uskutečněno: 24.05.2009
  • Takže žárovku jsem vyměnil za H4ku od NARVy - svítí podstatně líp, tak uvidíme jak jí to dlouho vydrží:-)..Taky jsem se rozhodl že si vezmu konečně na paškál kyvku. Celá tahle výměna je děsná pakárna - čepu kyvky se nech

Typ: Oprava
    Vloženo: 08.03.2009
    Uskutečněno: 07.03.2009
  • Po dlouhém zkoumání co je příčinou občasného střílení do výfuků při startech, náhodně kolísajícího volnoběhu a měsíčním laborování s nastavením karbecu jsem se po prolezení pár stránek a taky díky pomoci lidí z Jawamanie

Typ: Oprava
    Vloženo: 05.02.2009