Honda CB 500 (2001)

Vlastník lakys
Vloženo 28.5.2013
Aktualizováno 28.5.2015

Vloženo: 15.07.2013, Uskutečněno: 13.07.2013, Zhlédnuto: 6x

V sobotu jsem vyrazil za kamarádkou do Světlé Hory. Počasí mi přálo a tak nic nebránilo super svezení.

Nádherný úsek zažal už někde za Šumperkem, ale potom přišlo ještě něco víc..
Od Rýmařova do Bruntálu se táhne nádherná silnice v překrásné oblasti. Užijete si spoustu esíček a vraceček za pozornosti kravek pasoucích se na loukách

Všem doporučuju!

V neděli proběhl výlet do nedaleké Karlovy Studánky. Jen škoda, že nezbyl čas na zdolání Pradědu.

Trasa:
Dvůr Králové - Náchod - Rychnov n./K. - Žamberk - Šumperk - Bruntál - Světlá Hora - 205 km
Druhý den to samé zpět...

lakys (0) napsal 21.08.2013 v 20:05

tak to se připojím v září, cesty tam jsou opravdu super.. jinak než na biku tohle ani nejde

Fox_cz (0) napsal 20.08.2013 v 22:10

Proč jsi neřekl v sobotu jsem byl v Rymáku a kupoval jsem zeda. V neděli jsem jel přesně tu samou trasu co ty XD..

Pár poznámek - Rymák - Bruntál jsem měl svých prvních 160 a pak horizont, tak říkám: "Nevidím, uberu." A ejhle, levotočivá :) uff.

Jo a poznámka k Jeseníku: Bacha tam na malé děti, jedno mi poblilo batoh. Poznámka č. 2 už nikdy nejedu na moravu busem, včil už jen na zedíkovi :)

P.s.: Hezký fotky a ... cca na celé září tam plánuji jet, tak můžem zas pozdravit gažu :)

lakys (0) napsal 16.07.2013 v 12:12

já tam bydlet, tak jsem tam snad denně..
Jeseníků je škoda, alespoň mám důvod se tam brzo vydat znovu

Hery22 (20) napsal 16.07.2013 v 08:49

cestu znam moc dobre, behem dvou tydnu jsem ji projel 3x a jak rika figi25 priste nevynechej ten Jesenik

deadchopper (-1) napsal 15.07.2013 v 20:20

Pěkné místo a okolí

Figi25 (59) napsal 15.07.2013 v 18:54

ahoj ta trasa od Rýmařova do Bruntálu je perfektní taky ji mam rad i s těma krávama D. Škoda že jsi neodbočil do levá od Šumperku směr Jeseník tam jsou taky krasné zatáčky:))

• Orlické hory

Sobota nabídla slunečné počasí a tak jsme vyrazili směr Orlické hory. Tuto trasu tu několik motorkářů doporučovalo a měli pravdu. Pěkná silnice se táhne v lesnaté oblasti podél vody. Cestu jsme si užili. Jediná kaňka na

Vloženo: 20.04.2014
    Uskutečněno: 19.04.2014
  • Zimní údržba

Na novou sezónu jsme připraveni.. - Nová baterie, - brzdová kapalina, - brzdové destičky.

Typ: Údržba
    Vloženo: 13.04.2014