Motorro Clea 50 (2009)

Vlastník Martin_SV
Vloženo 11.5.2013
Aktualizováno 13.12.2015

Vloženo: 07.06.2013, Uskutečněno: 07.06.2013, Stav tachometru: 8004 km, Zhlédnuto: 39x

Tak jsem se rozhodl trochu posílit osvětlení. Origo tlumené světlo byla spíše bludička. Tak jsem se rozhodl nainstalovat xenon. Sehnal jsem ho docela levně. Startér i výbojku za 300,- Po téhle úpravě se to KURVA zlepšilo. A navíc to nevypadá vůbec špatně.

• Otáčkoměr

Tak jsem zjistil, že mi chybí věc, diky které bych zjistil, jaké válečky by byli nejvhodnější. Otáčkoměr, to byla ta věc, co mi chyběla. :-D Zapojení bylo jednoduché. Dva dráty jsou napájení osvětlení otačkoměru, další

Vloženo: 18.08.2015
    Uskutečněno: 18.08.2015
  • Nová bačkora

Tak jsem si pořídil novou bačkoru na skůtříka. Ta zadní už byla KO a tahle vypadá fakt dobře. (y) No a aby toho nebylo málo, tak místo kufříku (který jsem stejně nepoužíval) jsem sehnal křidélko a to zadek pěkně doplni

Vloženo: 19.05.2014
    Uskutečněno: 19.05.2014
  • xenon podruhé

Když jsem před časem nainstaloval na skůtříka první xenon, netušil jsem, jak budu spokojen. Když jem jezdil večer z práce, tak origo světla (pokud se tomu dá tak řikat) spíše bludičky, byli skoro nebezpečné. Moc jsem

Vloženo: 23.07.2013
    Uskutečněno: 23.07.2013