Yamaha Vity 125 (2011)

Vloženo 2.5.2013
Aktualizováno 21.10.2013

Jedu si pro Vitouška :-)

Vloženo: 17.05.2013, Uskutečněno: 27.04.2013, Zhlédnuto: 27x

Vstávám v sobotu ve 4:50, ranní hygiena, obléknutí do moto bundy, helma na ruku a jedeme vláčkem z Plzně do Písku pro mého vysněného...
Příjezd do Písku v 7:30, jdeme pěšky zhruba 2,5 km z vlakáče a přicházíme k prodejně Yamaha... Ten pocit, když jsem viděla Vityho stát spolu s dalšíma dvěma motorkama před prodejnou ani nejde popsat Pak už jen formality u majitele prodejny, spolu s kafíčkem po dlouhé cestě a držím v ruce klíčky
Čeká nás cesta z Písku do Plzně cca 100 km... Když jsem si poprvé sedla, musela jsem si nechat vysvětlit od přítele ovládání, kde je plyn, brzda, seřídit zrcátka..rozjela jsem se a... začala jsem mydlit řídítkama ...pochopit, že řídítka se drží pevně, zároveň né křečovitě dalo docela práci... a co teprve zatáčky... ty jsem se koneckonců naučila až v Plzni na parkovišti, přesto jsem nakonec odřídila zhruba půlku cesty

Sancho-7935 (262) napsal 13.05.2017 v 14:51

Klárkoušek (4) napsal 19.05.2013 v 11:51

a udělala jsem stoprocentně dobře

véna (71) napsal 17.05.2013 v 17:15

skůtřík od Kabourků, tak to chválim

• První velký déšť

K večeru měl přijít déšť a bouřky, nicméně když jsme vyjeli, svítilo ještě sluníčko a já se těšila, jak se parádně projedeme na nedaleký zámek a uděláme nějakou hezkou fotečku :-) Hezkou fotečku jsme sice udělali, ale n

Vloženo: 19.05.2013
    Uskutečněno: 19.05.2013
  • První odření :-(

Malinké zdržení u kamarádky do pozdních večerních hodin, následná cesta domů a zajíždění do našich "báječných" vrat se stalo mě i Vitouškovi osudným. Naše vrata mají hodně hloupý nepravidelný nájezd, byla jsem poučena, ž

Typ: Havárie
    Vloženo: 17.05.2013