Honda VF 1100 C (1985)

Vlastník Zub47
Vloženo 9.9.2012
Aktualizováno 27.7.2013

Vloženo: 12.05.2013, Uskutečněno: 12.05.2013, Zhlédnuto: 6x

Porad mi malinko tahala spojka a tak sem to dnezka zase cele roskopal vypustil olej,sundal spojkove viko,zase sem odvzdusnil celou spojku uz sem to mel odvzdusnene dobre protoze mi nevysla ani jedna vzduchova bublinka,ale zichr je zichr Lamely sly od sebe tak dva az tri nilimetry takze spojka by opravdu nemela tahat ale jestli to bude porad delat tak uz fakt nevim co stim kdyz tak potom vymenim snad uz jen celou spojku snad uz to bude vsechno v cajku inak vnitrek ozubenych kol vypada jak kdyby to zrovna vyjelo z fabriky nikde zadne opotrebeni a to sem rad

JirkaMetal (1) napsal 12.05.2013 v 17:45

voní to novotou tak ať to už šlape jak má

• Bublani po Bezkydech

Vcera krasny sluny den a tak opet do sedel a hura nekam (s) Paradni courani ja z moji a ze super kamosem (Jirka Metal)smer Janovice stavit se za dalsim super kamosem (Tatik Pe) CHteli zme ho vytahnout nekam,ale uz mel ne

Vloženo: 22.07.2013
    Uskutečněno: 22.07.2013
  • Jen tak

Zas jeden krasny den B-) ,a tak hura smer Baska,Skalice,Raskovice,Prazmo,Lubno,Malenovice,Malenovice hospudka u LUPIKU :-P a domu.Najeto?je to jedno,chtel sem se projet :-P ,a jinak plechovkari meli ze mne radost,moc se

Vloženo: 05.07.2013
    Uskutečněno: 05.07.2013
  • Galerie motorek jeseniky

A kdo vsechno jel,vsk tu svoji si kazdy pozna :-D

Vloženo: 09.06.2013
    Uskutečněno: 09.06.2013