Yamaha XV 700 Virago (1985)

Vlastník cyklostylus
Vloženo 19.2.2013
Aktualizováno 1.6.2014

Vloženo: 30.04.2013, Uskutečněno: 30.04.2013, Zhlédnuto: 31x

Díky Robbie77, který mi poslal držáky stupaček kompletně osazený řadičkou a brzdovým pedálem jsem vrátil virglovi původní vzhled a sobě pocit bezpečí. Teď mi sice zůstalo přepákování, ale to se snad prodá, hlavně, že se cítím tak že mám virgla pod kontrolou. A určitě mu to i víc sluší. Teď ještě od BadyXV představce a potom už jen ty žebra a vyrááááááážžžžžžíííííííííííííím.

Robbie77 (0) napsal 06.05.2013 v 00:07

Zdravím,tak jsem rád,že to tam pasovalo,přepákování nebide problém prodat...

• nešťasné startování

Tak a už opět stojím. Věnec na rotoru je do poloviny bez zubů. Jako díl se to už nevyrábí a taky to nejde nikde sehnat. V servisu nebo prodejně mi řekli, že se to dodávalo pouze jako komplet a stával 30000. Teď už to ni

Typ: Oprava
    Vloženo: 24.08.2014
    Uskutečněno: 24.08.2014
  • A opět to startování

Po konci sezony jsem odvezl mazlíka do dílny . Dohodli jsme se s mechanikem, že mi startování předělá, protože jsem kolikrát zůstal stát a nemohl jsem ji natočit. Sice startér otočil, ale unášecí kolo nezapadlo do setrvá

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.03.2014
    Uskutečněno: 16.03.2014
  • Zahájení sezóny

:´-( Podařilo se mi dodělat mašinu a tak jsem ji jel minulou sobotu projet. Jenomže při jízdě jsem zjistil, že to jede jen na půl plynu, takže podtlak moc nefungoval a přední brzda jako by tam ani nebyla. Doma jsem to p

Typ: Havárie
    Vloženo: 16.04.2013