Yamaha XJ 600 (1991)

Vlastník Serby71
Vloženo 18.1.2013
Aktualizováno 26.8.2015

Vloženo: 26.02.2013, Uskutečněno: 26.02.2013, Zhlédnuto: 8x

A je to! Motorka je na českých značkách - teď už nic nebrání první vyjížďce!!! Teda až na ty haldy sněhu venku
Malá sumarizace:
- celá procedura (dovoz / servis / technická / přihlášení) trvala v pohodovém tempu něco přes měsíc, nikde nenastal žádný zásadní zádrhel
- na poplatcích jsem vysolil nějakých 5.900,- (1.200,- technická, 2.200,- Dekra, 2.500,- přihlášení)
Poučení - levnou motorku podle mě nemá cenu z Německa dovážet, náklady na naftu, vozík... a náklady na přihlášení jsou ve srovnání s pořizovací cenou docela vysoké. Na druhou stranu (alespoň u mě) byla motorka v perfektním stavu a do servisu jsem nacpal minimum s výhledem na bezproblémové tisíce kilometrů přede mnou Ale když si plníte sen...

darbujanek666 (0) napsal 26.02.2013 v 16:18

Taky gratuluju a trošku závidím, já ještě papíruju.

istonbike (2) napsal 26.02.2013 v 10:34

Gratulace...tohle XJ si to zaslouží

• První pád

...a je to tady :-( první pád - naštěstí v malé rychlosti, z nepozornosti přehlídnutý štěrk na silnici a následný pád na bok. Stalo se to na Monte Grappa na cestě do Benátek, kdy Yamahu řídil brácha a kochal se víc, ne

Typ: Havárie
    Vloženo: 16.08.2015
    Uskutečněno: 16.08.2015
  • Jaro je tu!

...konečně to přišlo! V práci jsem měl pár hodin naděláno, tak jsem jel hned po obědě do garáže a užíval si dnešního krásného, slunečného počasí na motorce - a bylo to super :-DD ujel jsem letos prvních 145 km a neskut

Vloženo: 17.03.2015
    Uskutečněno: 17.03.2015
  • Konečně vyjížďka!

A je to tady! Počasí se umoudřilo - slunce svítí jak o život, obloha je krásně modrá a teploměr se vyšplhal na 5 stupňů - prostě nadešel čas na první vyjížďku :-DD Yamaha naskočila na první (no dobře, druhý...) pokus

Vloženo: 17.03.2013
    Uskutečněno: 17.03.2013